Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kihajította csecsemőjét az...

Kihajította csecsemőjét az ablakon, mert megszállta a gonosz szellem. Ez mennyire lehet tipikus eset? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
hMit gondolsz az esetről ? ttp://hirek24.hu/archiv/2015_08/nepszabadsag/kihajitotta-csecsemojet-az-ablakon-mert-megszallta-a-gonosz-szellem
2015. aug. 26. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy jó kifogás "megszállta a gonosz szellem". Egy ilyen asszony az akasztófára való. Képes kidobni a saját gyerekét az ablakon, úristen!
2015. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2015. aug. 26. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egész "humánus". Volt hír, hogy a mikróba rakta be, vagy simán csak bevágta az emésztőgödörbe. A megszállásos mese csak ködösítés. A kedves anyuka kicsit későn gondolkodott el az abortuszon.
2015. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt leírnám a véleményemet több dolgon el kell gondolkodni:

1. A baba embernek tekinthető-e? (szerintem igen)

2. A baba az anya tulajdona-e? (szerintem nem)

3. Az ártatlanok gyilkossága bűn? (szerintem igen)

4. Hazudni és hülyének nézni másokat erény-e, ráadásul Isten mögé bújva? (szerintem ebben az esetben biztosan nem és ilyen formában biztosan nem)


Nézzük az eseményt a baba oldaláról:

1. A babának fájt (lehet, de már nem)

2. Jól járt, hogy egy ilyen némber anyától megszabadult? (valószínűleg)

3. Van esélye az élet szépségeit megélni? (nincs, de a rosszakat sem).


Nézzük az asszony oldaláról?

1. Neki jobb élete lesz? (nem biztos, de a jelenben érezheti úgy, hogy anyagi gondjai megoldódnak, nem kell ugrálnia, esetleg elégtételt vesz vagy valamilyen debil téveszméjének megfelel)

2. Figyelmet akart kapni? (ezt nem tudhatjuk, de börtönbe kerülthet, hírnevet kaphat)

3. Örökbe adhatta volna a gyereket? (igen, de nem akarta)


Az anya egy gyilkos, aki azt állítja magáról, hogy beszámíthatatlan.

Kérdés, hogy mennyire közveszélyes és hányszor teheti még meg ezt a tettet? Megbánta-e?


Gondolkodhatunk úgy, hogy nem a mi dolgunk és az emberek eszközök. De az én véleményem az, hogy a gonosz a családban marad. Ezért az anyát máglyán kell elégetni, vagy folyóba dobni, ha a kemence is becsődöl.

2015. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg miért nem papot hívott?

Biztos az a szegény csecsemő világító szemekkel latinul hörögve egy kapával üldözte....

2015. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy kommentet bemásolnék:


"A néphagyomány az ilyet cserélt gyereknek nevezi és úgy tartja, a lidérc kicserélte a saját gyerekére.

Úgy lehet gyógyítani, hogy ölbevesszük, valami szakadék, árok felé lógatjuk háromszor - vagy a tűz felé lódítjuk és ezt mondjuk:

"Szépasszony, add vissza az enyémet; mert ha nem, megégetem a tiedet"


Másik:

Megszólaltatás kis bögrével és nagy kanállal: valakinek a tanácsára az anya a gyerek elé vagy a szoba közepére kedvenc ételét teszi kis bögrében, nagy kanállal. A kulcslyukon lesik.

Ezt kell mondogatni közben:


Kicsi csupor, nagy kanál

Nagyobb ördög nálamnál

Láttam már ördögnek erdejét, mezejét,

De kis bögrében nagy kanalat még sose stb.


Lehet, hogy vicces, de én "megvarázsolnám"

Tudtak valamit a régiek, és aszónak, amozdulatnak, a szertartásnak teremtő ereje van. A tibetiek sem véletlenül mantráznak.


Hat a gyerekre, ha fölötte hókuszpókuszolsz. És ha elsőre nem megy, amondókát sokszor mondogatnám még. Hátha bejön..

H amégsem, akkor is nevettetek vele egy jót."


Ilyet nekem is mesélt nagyanyám. Az ilyen is csak az ilyen vajákos, ezotérikus javasasszony fejében fordul meg, akik rettentően irigyek, primitívek.

2015. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(szia diablo ;) )

mivel nem hiszek a szellemekben ahogy istenben sem így azt gondolom hogy a nőnek komoly baja van a fejével...


hallottam olyan történetet h egy csávó bedrogozott és azt hallucinálta, hogy a barátját megszállta az ördög... ezért megölte a barátját és kitépte a szívét..

hát nem "aranyos"? :)

2015. aug. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire tipikus?Hát szerencsére nem nagyon, mert elég ritkán hallani olyanról, hogy nők dobálják ki gyereküket az ablakon.Szóval nem tipikus.Az ilyen degeneráltak többsége zárt osztályra kerül, mielőtt szülhetne,Meg hát nem is nagyon szaporodnak, mert ki csinálna nekik gyereket?
2015. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg megszállta, lehet, hogy a megszállást csak kitalálta.

Bár én nem igazán hiszek a démoni megszállásban, de a furcsa viselkedésben és, hogy annak oka van, abban igen.

2015. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7.

Szívbemarkoló történet.

2017. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!