Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés?

Szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

1.Szóval van egy fiú akivel fél éve szakítottunk de nagyon hiányzik és folyton rá gondolok.Ezzel még nincs is probléma viszont az a furcsa hogy amíg együtt voltunk addig nem szerettem igazan es sokszor gondoltam rá hogy szakítani kéne.Lehet hogy szerelmi kötés áldozata vagyok?


2.Mondjatok légyszi szerelmi kötéseket amik működnek



2015. szept. 11. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kellő mennyiségű pillanatragasztó... lehet kissé kényelmetlen lesz, de működik lényegében.
2015. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
52%
Ha szerinted te vagy a "szerelmi kötés áldozata", akkor minek neked szerelmi kötés?
2015. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom ha ennyire hatékonyak érzi, kipróbálná egy aktuálisabb célszemélyen...

De nem, nincs rajtad kötés. Egyszerűen egy nem értékelted amíg előtted volt, most pedig már mindegy. Ez bánt, nem valamiféle kötés.

2015. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem szerelmi kötés, csak a nők jelentős százalékának van egy ilyen szokása, hogy amíg a pasi mellettük van és törődik velük, addig magasról lesz*rják és megunják, de ha ejtik őket, akkor az sérti az önérzetüket, és azonnal elkezd hiányozni nekik a pasi, főleg, ha közben még új barátnőt is talál.
2015. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ott a pont a negyediknél. Hű de jól megmondtad!
2015. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!