Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés házilag?...

Szerelmi kötés házilag? bevált már valakinek?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat es hogyan csináltátok

#mágia #Szerelmi kőtés
2015. aug. 29. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bilincs, vagy láncold magadhoz.
2015. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok
2015. aug. 29. 10:24
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Kérlek, ne köss meg senkit. Nem jó, ha ilyen módon avatkozol be a szerelmi ügybe. Hadd, hogy történjenek a dolgok és majd elválik, hogy van e közös jövőtök! Rossz vége is lehet.
2015. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hülye kérdésre csak hülye válaszokat lehet adni.
2015. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj bilincs, gatyamadzaggal is megkötheted.De ha férfit akarsz magadhoz kötni, az megoldható pörkölttel és sörrel is.
2015. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Próbáltam, nem működött. A két babásat csináltam, ami az interneten olvasható egy csomó helyen. Aztán pár hónap után inkább szétválasztottam a babákat, de addig se történt semmi.

Hiszek benne egyébként, szerintem én voltam a hozzá nem értő, vagyis hogy én rontottam el valamit.

2015. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Vannak dolgok ami nem befolyásolható!!!
2015. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%

Sziasztok!


Nem vagyok egy neten kommentelős típus de elhatároztam ,hogy okulásként leírom, Én, hogy jártam.

5 évvel ezelőtt teljesen belezúgtam egy férfiba-de mivel a kapcsolat elején közölte, hogy legyünk szeretők (holott egyedülálló volt) -így tudtam az érzés nem kölcsönös. Belementem ebbe is, nagyon megtetszett. Először agykontrollt (szerelmes gondolatokat küldtem Neki, lerajzoltam magunkat "mint boldog pár" többször) meditációt használtam hátha bevonzom, ez kevésnek bizonyult. Akkor jött a szerelmi kötés házilag. Nem emlékszem már rá pontosan de gyertyát is használtam. Úgy rémlik egy papírra felírtam a kívánságom és elégettem, Anyuék házában, ugyanis havonta mentem haza vidékre. A lényeg, eltettem a hamut egy szép üvegcsére feltettem a polcra és ez ott is maradt egészen 2019ig a polcon.

Eredmény:

Én még jobban beleszerettem, Ő egyáltalán nem. Mindennek ellenére, meguntam az áldozat szerepét megismerkedtem valakivel ,férjhez mentem stb…De nem bírtam elfelejteni ,egy kicsit ittam állandóan az együtt töltött idő jutott eszembe, ami persze tökéletes volt ,mivel alig voltunk együtt. Utána már innom se kellett, a férjemmel való intim helyzetekben is csak rá gondoltam bekúszott a mindennapokba a gondolta. Kb. évente beszéltünk telefonon, többször smsm-eztünk az öt év alatt ,mivel Én férjnél voltam .eleinte szerette volna ha találkozunk újra és csak szeretők leszünk, de Én ebbe a férjem iránti tiszteletből nem mentem bele. Többet sajnos sose akart Tőlem, Én viszont nyíltan kitálaltam, hogy menyire szerettem, mennyire hiányzik ,milyen sokat gondolok rá stb….Ő ez idő alatt Don Juan életet élt ,többnyire nem volt komoly kapcsolata (bár szeretett volna komoly kapcsolatot mástól csak tőlem nem) sodródott. A férjemmel elváltunk, majd hazaköltöztem.

Tavaly a nagytakarításnál ,amikor minden szerelmes levelemet ,minden régi szerelmekről szóló fényképet ,emléket kidobáltam ,kidobtam a hamut is.

Eltelt egy év a hamukidobás óta, sajnos az érzéseim még intenzívebbek lettek. Hamarosan visszaköltözök a fővárosba, ezért ráírtam a férfira és pont egy éve beleszeretett egy lányba, nagyon jó a kapcsolatuk így esze ágában sincs velem találkozni. Biztos vagyok benne ,hogy azért találta meg az igazit ,mert Én kidobtam a hamut .Most már nagyon meg vagyok ijedve, félek a következményektől. Gondoltam elmegyek egy lelkészhez és elmondok Neki mindent és persze minden nap imádkozok, hogy szűnjön meg ez az egész helyzet.

2020. jún. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!