Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan okkult személyt keresek...

Olyan okkult személyt keresek aki jártas és eredményes is a szerelmi kötés létrehozásában. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 18:24
1 2 3
 1/27 Legoman ***** válasza:
51%
Tisztában vagy, hogy milyen következményekkel jár ez?
2015. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 ktk312 ***** válasza:
Milyenekkel? De msot tényleg érdekel.
2015. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Ne csináld nagyon veszélyes. Én a múltkor csináltam szerelem kötés, csakhogy a tükör előtt próbáltam , azóta vagyok szerelmes önmagamban. Nem tudok magamnak ellenállni, hiszen olyan jól nézek ki mindig. Egyébként nemsokára lesz az évfordulóm, de nem tudom mit vegyek magamnak
2015. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%
Te mit tudsz ajánlani az információért?
2015. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 ktk312 ***** válasza:
40%
A testemet. Remélem lány vagy
2015. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tanulmányoztam a témát és igen, tisztában vagyok a következményekkel ÉPP EZÉRT KERESEM AKI SEGÍT EBBEN.
2015. aug. 2. 00:13
 7/27 anonim ***** válasza:
Azt továbbra sem írtad le, hogy milyen ellenszolgáltatást gondoltál egy ilyen kötésért.
2015. aug. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Amennyiben sikerrel hajtja végre az illető bármennyit megér.
2015. aug. 2. 10:53
 9/27 Legoman ***** válasza:
55%

Kérdező.

Válaszolj nekem ezekre a kérdésekre, mielőtt megtennéd, és hallgass végig engem.

Légy lány vagy fiú, légy ember vagy más. Ha kényszerítesz valakit, hogy a tiéd legyen, az soha nem jó.

Az embernek szabad akarata van, és ebbe nem szabad beleavatkoznod, másképpen az ellentettjét fogod elérni. Nem szeretni, hanem utálni fog az illető, még ennél is jobban.

Ha sikerül a mágia, és egy embert megfosztasz az életétől, és saját akaratától, a karma nem fogja annyiban hagyni. Lehet, hogy boldog leszel vele egy pár napig vagy hétig, de egy idő után a bűntudat, és a szerelem, mi nem csak jó érzést tud adni büntetni fog. Lehet, hogy annyira fog mardosni, hogy feloldozod a mágia alól, de mihelyst feloldottad a mágiát, ő már utálni fog téged, sőt már a mágia hatása egy idő után is szerelemből gyűlöletet fog hozni.

Mindenki azt mondja tudja, hogy mivel jár, de attól, hogy elolvasol valamit, azzal még nem tudod, hogy mivel jár.

Eltudod viselni a bűntudatot, hogy egy másik embert tartasz fogva?

Tudsz rettegésben élni, hogy mi fog történni, vagy mikor köt meg téged is valaki, hisz a karma kiegyenlít mindig mindent. Ha te megkötöttél valakit, téged is megköt valaki, vagy meg sem köt, hanem elrabol stb. A karmát nem fogja érdekelni, hogy esetleg meghalsz. Őt ez nem érdekli. A karmának nincs humorérzéke. Egész életedben bűnhődni fogsz a karmád miatt, mert ezt tetted!


Miért akarsz élni egy pillanatnyi örömnek, mikor életed párjával, akit majd valahol a nagyvilágban lelsz meg, veled fog élni egész életedben?

Miért akarsz magadhoz kötni valakit, aki tán nem is szeret? Ha kényszeríted a szerelemre, olyan mintha fegyvert fognál rá, és azt mondanád:

"Hozzám jössz, vagy halál?"


Nézd, én nem ismerlek, nem tudom ki vagy, de, lehetsz szép, ha nincs szíved, nézhetsz ki bárhogy, lehet akármennyi pénzed, de ha nincs szíved, akkor életed sem, de ha van szíved, akkor életed is.

Légy akárki, nem érdekel honnan jöttél, nem érdekel senkit sem, hogy ki vagy, ha egyszer kilépsz a nagyvilágba nem a szépséged fog előrevinni, ha párt szeretnél magadnak, hanem a szíved.

Nincs az a szó, mi felér ezzel:

"Szeretlek!"

Képzeld el, hogy kint vagy a természetben egy kis tónál azzal, akit megkötöttél, és egymás szemébe néztek, majd ezt a szót mondjátok ki.

Most képzeld el ugyanezt, de mágia nélkül.


Én nem kényszeríthetlek semmire sem, mivel mint úgy nekem, neked is és az illetőnek is szabad akarata van.

Azt teszel, amit akarsz, de csak itt a Földön. Odafent már korlátok vannak, hol elszámoltatik minden bűnöd, és egy ilyen soha nem bocsátatik meg.

2015. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 FüligJimmy88 ***** válasza:
47%

Az ilyesmit jobb a sorsra bízni. Egy ismerősöm csinált már valakinek, aztán nem sokkal később sírva könyörgött neki az illető, hogy oldja fel...


Gondolom most nagyon rossz neked, én is gondolkoztam már hasonló módszereken, de... Szóval két dolgot megtanultam, egy: egyszer minden elmúlik, kettő: senki miatt nem éri meg hülyeséget csinálni. Akiért megérné azért meg soha nem fog kelleni. Most nyilván azt mondod hogy én könnyen beszélek, hát nem, mert pont most megyek át én is valami ilyesmin.

2015. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!