Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy fedél alatt élek azzal...

Egy fedél alatt élek azzal aki elátkozott. Így esélyem sincs ebből kijönni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

nincs lehetőségem elmenni, anyagi okok miatt. Ő se megy el.

Testvéremről van szó mindketten otthon élünk még...


Sokan mondják nincs átok, ilyen nem létezik, én sem hittem ebben...


Van itt még olyan aki egy fedél alatt él azzal aki elátkozta ?


2015. okt. 21. 13:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Milyen téren átkozott el? Mi okból??
2015. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ha elég erős az aurad,lepattan az átok, Ha nem,akkor erositsd meg.
2015. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Azért egy átkot nem olyan egyszerű összerakni. És nem csak azért, mert a módját is tudni kell. Ez valószínűleg olyan mint a cigányátok. Félsz tőle, ezért úgy érzed hat. Miből következtetsz arra, hogy megátkozott, miből, hogy képes átkot készíteni, és milyen tünetei vannak az átoknak?
2015. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hogy erősítsem meg ?


Irigységből,féltékenységből. Sajnos nővérem megtalálta a gyenge pontomat ami a legfontosabb nekem amivel már 6 éves korom óta foglalkozom.


Én egyetemre járok, nekem az volt mindig is az álmom hogy amit csináltam gyerek korom óta abból lediplomázzak, és ebben átkozott el. Sajnos ez nem vicc...nem hittem ilyen dolgokban, de ezeket már nem tudom mással magyarázni.

Mindenben megakadályoz, hogy végezzek, olyan dolgok történnek a tanulmányaim során , hogy azt el sem hiszem...( már 10 éve járok egyetemre !!! )és most is olyan történt hogy...ledöbbenek, és ez miatt fél évet ki kell hagynom.


Ő nem jár egyetemre.


Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő miatta nem tudok végezni és ahogy látom rajta nagyon is örül ennek. Biztos vagyok benne, hogy megátkozott.


Sajnos nem tudok külön költözni sem. Így még rosszabb elviselni, hogy egy fedél alatt kell lennem vele.


Mit tanácsoltok ? Mit tegyek, hogy lejöjjön az átka rólam ?

2015. okt. 21. 14:00
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Én komolyan azt nem tudom megérteni, hogy két testvér hogyan viszonyulhat egymáshoz, mint két idegen, akik kinemállhatják egymást úgy, hogy egy fedél alatt laknak. Legalább le kéne ülni és beszélni egymással, hogy ez nem mehet így tovább. Alkalmazkodni kell egymáshoz, mert kénytelenek vagytok együtt élni. Átok nem létezik, ha pedig nem tudsz lediplomázni az a te saját sarad nem a nővéredé. Az olyanok általában, mint te mindig a másikat okolják a saját hibájukért, és ezt most nem sértésből mondtam. Ha nem tudok letenni egy vizsgát, diplomát az az én saját hibám lesz, mert nem készültem rá eléggé vagy olyan problémákban ütköztem, amit nem értek. De ez nem jelenti azt, hogy egy másik embert kéne okoljak a saját hibámért. Ha valamit jól tudok és tudom a kérdésre a választ, majd egy másik ember megátkoz, hogy ne tudjam válaszokat nem fognak törlődni a fejemből, mert ez butaság. Ezzel az átokkal csak magadat stresszeled.
2015. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Valóban nincs átok. Az, hogy nincs lehetőséged elmenni otthonról, az a modern kapitalizmus következménye, nem valami misztikus hablatyé. Honnan tudod, hogy egyáltalán elátkozott (vagy legalábbis próbált)? Mondta neked? Ha igen, hogyan csinálta?
2015. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Hát én sem preferálom annyira a nővéremet.

Azt hiszi, hogy csak neki lehet igaza és mindenki más alsóbbrendű. Ráadásul folyton megerősítést akarna hallani a beteges, gyűlölködő, felületes, általánosító hülyeségeihez. (elég agresszív és beteg módon). Még jó, hogy velem nem tud mit kezdeni....

Ha nem népirtást akar vagy valakit cikizni (van, amikor az adott dolgot imádta), akkor csak simán egy bunkó élősködő here. Azt hiszi, hogy megértést akar, pedig hatalmat és nem munkával... Bele akar ugatni mások életébe és azt sem bírja elviselni, ha ismeretlen emberek olyat kérdeznek tőle, ami nem evidens, csak ezt a barmot ez is felingerli. Rasszista, most neonáci idióta. Csak a külső érdekli. Rádásul úgy akarna gyereket, hogy nem kell vele csinálni semmit, csak kitalálta, hogy ettől lesz nő. Szegény gyereknek megvan szabva, hogy kell kinézni és gondolkodni, különben kuka.

2015. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az ő átka, tulajdonképpen nem is átok. Az hogy rosszindulatú, és látszólag káröröm tölti el a sikertelenséged láttán az más dolog. Mutat bármi hajlamot arra hogy mágiával foglalkozzon? Mert hasraütésből nem fog tudni elátkozni téged, vagy bárkit. Az ellenszenvetek ahogy látom kölcsönös, te is könnyebben fogod rá, hogy ő megátkoz, mint hogy alátámasztható elméletet keresnél. Amennyiben nem foglalkozik a nővéred mágiával, vagy okkultizmussal komolyabban, nem átkozott meg. Tulajdonképpen senki más sem átkozott meg. De roppant egyszerűen kiderítheted mi a gond. Csüccsenj le egy kényelmes fotelbe, csukd be a szemed, és lazíts. Ezután képzeld el, hogy a bőrödön apró lángnyelvek születnek, mindegyik fehér színű. Képzeld, hogy ez a tűz képes megtisztítani téged. Erősítsd a lángot, míg már az egész tested nagy lánggal ég, majd mint egy lufit, fújd fel ezt a tüzes burkot, hogy egy nagy gömb alakjában körülvegyen. Ezt a képet tartsd meg amíg tudod, aztán pihenj. Ha ezt követően is történik még bármi, amit az átoknak tulajdonítottál korábban, akkor valójában nem átokról van szó, hanem az életedet valahol rossz irányba fordítottad.
2015. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Amúgy mit tanulsz? Dolgozol? Mi volt a baj a vizsgákon?
2015. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ha nem hittél az átokban, mi a baj?


Testvéri hajcihő

2015. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!