Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy nagyon régi könyv (kemény...

Egy nagyon régi könyv (kemény fedeles, üres lapokból álló napló) lehet elátkozott?

Figyelt kérdés
Régiségboltban dolgozik a nagybátyám, beszerzett egy éve egy ilyen könyvet/naplót és úgy döntött, hogy nekem adja. Miután beraktam a fiókomba, másnapra teljesen eltűnt (egyedül lakom otthon, aztán egy hét múlva újra felbukkant a fiókban. Mikor észrevettem ezt, megfogtam a koönyvet, jobban szemügyre vettem, belelapoztam, majd az első oldalra beleírtam a nagymamám nevét, mert neki akartam adni 94. szülinapjára, három nap múlva (éppen a születésnapján), nagymama meghalt. Ez egy éve történt, azóta itt van a nyakamon ez a könyv és tartok tőle nagyon. Lehet elátkozott?

2015. márc. 27. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Le tudnád fényképezni a naplót?
2015. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy fényképét tényleg tehetnél fel. De amúgy igen lehet elátkozott ákár egy fénykép,baba,szekrény stb.
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Az a könyv hogyan is néz ki? Egy fényképet küldenél?
2015. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy fényképet küldj róla.

Igen, lehet elátkozott. Ajánlom, hogy ne írj bele semmit, de első benyomásra nem kell mindig ilyesmikre gondolni.

Ajánlom, hogy írj bele még valamit.

Valami enyhét, mondjuk vigyél a házba virágot.

Írd bele: ,,virág hervadása" és egy dátumot, mondjuk másnap reggelre. Ha a szép, új virág másnap reggelre tönkre lesz, akkor ne is nyúlj hozzá többet.

2015. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Denem naplója.
2015. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te megtaláltad a Death Note-t :O


Viccet félretéve, egy fénykép sokat segítene, meg az sem mindegy, hogy mu van egyáltalán a könyvben, milyen írások.

2015. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy halálhozó könyvet őrizgetsz ? Miért nem dobod ki ? Vagy adod el, hogy más fordúljon fel hejettetek?
2015. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fényképet! Ha nem raksz ki itt fényképet, akkor kamu kérdés!
2015. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kamu! A kérdező nem is ír vissza.
2015. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Death Dote
2015. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!