Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A turáni átok mennyire van...

A turáni átok mennyire van hatással a mai politikára?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy a magyarok mennyire széthúzóak, mennyire irígyek egymással és hogy egymásnak ott teszünk keresztbe ahol tudnunk. Mindez akkor kezdődött, amikor a pogányok elátkozták a magyarokat, azért mert Szt.István felvette a kereszténységet, hogy fennmaradjon az ország.


Az érdekel, hogy ha megnézed a mai poltikiták ugyanezt látod ma is, pedig elvileg eltelt az átok szórása óta 1000 év. Mégis hogyan hathat ma is?


Illetve van egy olyan koncepció, hogy addig hat míg keresztények vagyunk, habár a mai emberek már egyáltalán nem azok, templomba is alig járnak és főleg az idősek, de a mai fiatalok közt elvétve akad keresztény, ajjor mégis mi az oka, hogy ma is hat az átok?



2015. okt. 21. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyarok inkább megtörtek, ha úgy vesszük, de ha nem adják fel a pogányságukat, akkor meghalnak. Bár megérteném, ha ez egy átok lenne, valójában is.... a pogányság valahogy csillogóbb volt mint a sablon. Mármint szerintem, természetesen nem állt szándékomban megsérteni senkit sem, de néha én is úgy gondolom, hogy ott van a hiba.
2015. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
A Turáni átok a végső idők kezdetéig szólt. A végső idők 1997-ben kezdődtek.
2017. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sajna engem kereszteltek de semmit sem tehettem ellene 4 5 kilós koromban. Olyan valláshoz nem tartozok mègse ami áldozatnak ès bűnösnek kiáltja ki szavak nèlkül az embereket. Bocsi. Se áldozat nem vagyok, se bűnös. Sem keresztèny. Megvetem ezt a vallást.
2017. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Magyar vagyok. Nem hitetetlen. Saját hitem van ami csak az enyèm. Nem másoltam.
2017. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 JánossyJános válasza:

[link]


A legenda valószínűleg a 19. század második felében keletkezett, korábbi ismert említése nincsen,[1] és a magyarság turáni eredete is csak Max Müller német nyelvész 1861-es Nyelvtudomány című munkája nyomán terjedt el a köztudatban.[2] A "turáni átok" kifejezés legkorábbi említése Herczeg Ferenc író és publicista nevéhez fűződik.[3]

2018. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mi magyarok vagyunk a legdepresziósabbak. Az éllovasok vagyunk a világban. Mindenhol széthúzunk, egymásnak esünk. Csak ezt a fórumot elég megnéznünk. Mindíg elégedetlenek vagyunk és ahelyett, hogy a magunk életét tennénk rendbe másoknak teszünk keresztbe. AZ ország 30 millió ember táplálására elég, mégis éhezünk, mégis megszünnek a gyáraink (cukor stb), a mezőgazdaságot is visszafejlesztjük (eu-s projekt). Mégsem vagyunk sehol. Lehetséges hogy mindezek hátterében a Turáni átok áll?
2018. ápr. 28. 18:37
 17/22 anonim ***** válasza:

A turáni átok megszűnt. A végső idők kezdetéig szólt.

A végső idők javában tart már.

Már az utóhatásait is levették az arra hivatottak.

Persze ettől sokkal jobb nem lett, mert az emberek ettől nem változnak meg.

2019. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Mindenki tudja, hogy a magyarok mennyire széthúzóak, mennyire irígyek egymással és hogy egymásnak ott teszünk keresztbe ahol tudnunk. Mindez akkor kezdődött, amikor a pogányok elátkozták a magyarokat, azért mert Szt.István felvette a kereszténységet, hogy fennmaradjon az ország."

Melyik dimentióból jöttél?


Attól függ, mennyire lényegi a cél. Ha nagyon, akkor fentről beleszólnak.

2019. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

semennyire, mert ez az oszd meg és uralkodj politika,


a turáni átok

[link]

2019. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

kérdező, ezt a széthúzást, meg a gazdaságot,

de kérdem ön boldog lenne egy aranybányában ahol egy fél cipót és egy marék homokot kapna (a fogyasztási időt le kell dolgozni, és a homok 60%-át erre-arra levonjuk)?

2019. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!