Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Turáni átok miatt ilyen ma...

A Turáni átok miatt ilyen ma az ország?

Figyelt kérdés

Elnézve a magyarok mentális állapotát (depresszió, öngyilkossági statisztika vezetése) és elégedetlenségét, ha végig mész az utcán befelé fordúlt elégedetlen komor arcokat látsz, akkor észreveheted hogy valami nagyon nincsen rendben ebben az országban, pedig nem a politika, a pénz tehet róla, mert nálunk sokkal szegényebb országokban is emelt fővel és fülig érő mosollyal közlekednek az emberek, akkor mi lehet a baj ?


Végül arra jutottam, hogy ez a turáni átok, mely szerint amikor Szent István államvallássá tette a kereszténységet, az ősi vallás papjai, a táltosok megátkozták a magyarokat, legyen az emberek között széthúzás, elégedetlenség, öngyilkosság stb. Ha megnézed a mai politikát, még most is elégedetlenek az emberek, pedig már minden oldal volt kormányon és a városlakóknak és a parasztoknak sem jó semmi sem, volt már itt minden oldal hatalmon. Egyszerűen bármi tőrténik az emberek ugyanolyan pesszimisták, elégedetlenek, vajon meddig tart ez még ? Mi a véleményed ? Hogyan lehetne feloldani ezt ? Mi a véleményetek bölcs okkultisták & szkeptikusok ?


[link]


"Sokak szerint a magyarok hírhedt pesszimizmusa, a magas öngyilkossági ráta, a politikusok széthúzása és a sok történelmi csapás, mind az átok miatt van"


2012. okt. 24. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egy nyakig eladósodott munkanélküliektöl hemzsegö országban mit vársz vidáman kacagó családokat?sehy nem tudod jobbá tenni..gyülölkdödés agresszió és ez csak rosszabb lessz
2012. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nálunk sokkal jobban eladósodott országból több van, sőt USA is el van adósodva pl Kínának, aztán mégis jobb kedélyűek az emberek ott, mint kinában. Sőt a gazdag nyugaton ugyanakkora vagy nagyobb a munkanélküliségi ráta.


A lényeg, hogy nem a politika, nem a pénz az oka ennek ! de, mi ? Na, most legyetek okosak !

2012. okt. 24. 13:40
 3/18 anonim ***** válasza:

Hozzuk vissza a pogányságot. :D

Azért ilyenek az emberek, mert Magyarország egy nem túl fejlett ország, minimális nyersanyagkitermeléssel,(az is veszteséges) kevés munkahellyel, ami kihat az emberek anyagi helyzetére és eladósodva, ami miatt nem lesznek új munkahelyek és ami szintén kihat az anyagi helyzetre.

2012. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem az anyagi körülmény tehet erről, hiszen mint mások is írták már erről a jelenségről, nálunk sokkal rosszabb országokban élő szegény kölykök sokkal vidámabbak ! Láttam már most ide érkező néger gyereket örülni, mint itt senki gyereket. Magam is gazdag milliomos vagyok és mégsem tudok örülni semminek sem ! Állandóan depressziós vagyok, útálom az emberket, főleg rühellem azt a szkeptikus csűrhét aki ide írogat. Életemben nem nevettem önfeledtem semminek, ha a tv sorozatokban nem látnék jókedvet, azt sem tudnám mi az. Számtalan ilyen példát lehetne hozni. Valami más a baj !
2012. okt. 24. 13:49
 5/18 Zsizsik666 ***** válasza:

Igen, hozzuk vissza a pogányságot!

Mondjuk én már az vagyok, és egész nap röhögök:P Lehet van közte kapcsolat akkor xD

De. Az, hogy az utcán morcos képet vágnak, más tészta. Ugye azért meglepődnének rendesen ha sétálgatva egyfolytában vigyorognék, mint a tejbetök, azt hinnék, hogy hívni kell a mentőket :D

2012. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

Nekem is vannak anyagi gondjaim mostanában, de most őszintén, őrüljek bele? Hús helyett veszek zöldséget, úgy olcsóbb, nem veszek egy darabig csak cigit, kaját (vagy megtermeljük), tusfürdőt, sampont.

De sokszor látom azt, ismerőseim körében is, hogy panaszkodnak, ilyen rosszul megy, olyan rosszul megy, aztán nyáron 2X2 hétre nyaralni mennek, és nem ám a tópartra sátorral, mint én. Nekem az is megfelel, sőt nem is mennék máshova. Vagy a gyerekeiknek több 15 ezer forintos játékot vesznek, mindenkinél virít az iPhone 5, én meg azt sem tudom mi az. A kutyának prémiumtápot vesznek. Normálisan vannak felöltözve. Akkor meg mi a baj? Szerintem nagyon sok mindenkinek jól megy itt, ebben az országban, csak a magyarok szeretnek sírni. Több, normálisabb munkahely azért elkelne, nem mondom, hogy nincsenek szegények, de a nagy átlag nem az!

2012. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért ilyen az ország?

- Amióta a Törökök voltak itt, azóta gyaláznak, fosztogatnak minket

-ma már mindent szabad

-sok a putris "testvír"

-még mindig az számít hülyének, aki a VALÓSÁGBAN és nem a humbugban hisz

-szar az ország anyagi helyzete

-a politikusok lopnak, hazudnak, nem pedig irányítanak

-az emberek félve kelnek, alszanak el, mert hogy másnap lehet "leépítik" őket az állásuskból



Kb: ennyi. De millió ok van még ami miatt szomorúak az emberek. És gratulálok, hogy gazdag vagy, őszinte elismerésem! Csak az a bibi, hogy más 3 diplomával dolgozik 10 órát, szaros 92000 FT-ért. Én elhiszem, hogy neked nincsenek ilyesféle gondjaid, csak sajnos sok embernek van és nyakig áll a szarban más hibája miatt. Így hogy legyen valakinek jó kedve? Az már más kérdés, hogy valaki panaszkodik jó anyagi háttere mellett, változtasson rajta, ne hülyeségeket higyjen.

Egyébként az USA gazdag nyersanyagban és a világ nagyhatalmai közzé tartozik. Afrikában meg az éhező gyerekre nehogy azt mond már, hogy jó a kedve. A média csak el akar tusolni minden bajt, hogy inkább a celebeket nézzék.

Ennyi, kész, vége, slusszpassz. Annyiban igazad van, hogy ez egy "átok", mert az, amit drága, jó "okos" embereknek köszönhetünk.

2012. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

"-sok a putris "testvír"

LOL

Na igen, túllőttek a célon ezzel a turáni átokkal, ezt már tényleg nem érdemeljük meg.

2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Magam is gazdag milliomos vagyok és mégsem tudok örülni semminek sem ! (...) útálom az emberket, főleg rühellem azt a szkeptikus csűrhét aki ide írogat."


:)) Mi meg a gazdag milliomosokat, akik nem tudnak örülni semminek sem.


"nem a pénz az oka ennek ! de, mi ? Na, most legyetek okosak !"


Óriási arc vagy, de tényleg! :) Látod, én nem vagyok gazdag, sőt még szkeptikus is vagyok, és mégis megtalálom az élet azon dolgait, amin nevetni tudok. Mint ahogy Téged is megtaláltalak, és remekül szórakozom rajtad! :)


Most nem fogod elhinni, de szerintem bizony visszavezethető a pénzre. Mert ugye, amikor jövök haza a fizetésemmel a zsebemben, és tudom, hogy holnap az első dolgom lesz, hogy a számlákra szétosztom, és sajnos a gáz kifizetését még halasztanom kell a feleségem fizetéséig, akkor igencsak savanyú pofát vághatok magam elé. Mármost ha sok ilyen ember jön szembe az utcán (márpedig sok ilyen ember jön szembe az utcán), akkor nyilván sok savanyú pofát látni, és ha az utcán sok savanyú pofát látok, és ezt csaknem minden városban tapasztalom, akkor okkal feltételezhetem, hogy az egész nemzet szomorkodik valamitől.


Két dolgot nem értek.

1. Hogy miért kéne kizárni alapból a pénzt, mint a savanyú pofák okát?

2. Hogy az ilyen gazdag milliomosok, mint Te vagy, mitől vágnak savanyú pofát?


Bár most, hogy így levezettem, és elnézlek Téged, tényleg lehet valami abban az átok dologban..:)

2012. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Malats ***** válasza:
90%
Én vidám vagyok de csoro. Cseréljünk helyet kérdezö, én a milliokkal is mosolyognék :)
2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!