Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » MAi nap 2015.11.6. mágia?

MAi nap 2015.11.6. mágia?

Figyelt kérdés
Mai nap különleges vagy milyen mágia végezhető ma?Tudom hogy a vénusz napja a péntek de a mai nap valamiért különleges?

2015. nov. 6. 21:47
1 2
 1/11 Amarok Tonrar ***** válasza:

Válassz:


[link]

2015. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem ennek semmi köze a kérdésemhez ha ez érdekelne valószínűleg ugy etszem fel a kérdést a mai nap (dátum )milyene semények,történelmi stb történt. ne itt villogtasd már a túlbuzgó intellektusodat ,mert valakimég szájba csap
2015. nov. 6. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a szimbólumnak a korszaka kezdődött meg.

2015. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kössz,de ettől okosabb nem lettem :/
2015. nov. 6. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lucifer-667 nevű felhasználó válasza:

Ó, ne is foglalkozz az iker tesómmal, ugyanis ő mindig azzal a családi fotóval büszkélkedik. Egyébként holnap szombat lesz, és nincs mágikusabb a szombatnál. És most éljenezzünk: Hip-hip, hurrá! Hip-hip, hurrá! Hip-hip, hurrá!

A válaszíró 580%-ban hasznos válaszokat ad.

2015. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amarok Tonrar ***** válasza:

"szerintem ennek semmi köze a kérdésemhez ha ez érdekelne valószínűleg ugy etszem fel a kérdést a mai nap (dátum )milyene semények,történelmi stb történt. ne itt villogtasd már a túlbuzgó intellektusodat ,mert valakimég szájba csap"


Finoman próbáltam utalni arra, hogy a kérdésed ostobaság, és nincs rá érdemleges válasz. De akkor tessék, nyíltan: a kérdésed ostobaság, a mágia nem kötődik egy általad kiválasztott dátumhoz. Én pedig azt kérem, hogy az intellektusod hiányát ne villogtasd, főleg ne agresszióba burkolva. Nyugodtan fejeld le a monitort, ha attól megkönnyebbülsz.

2015. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az az ostobaság hogy fingos nincs a témáról és a te saját elképzelésed alapján oda trollkodsz egy kérdéshez.igenis vannak bolygóállások és napo szerinted pl:. a dagály és apáy csak egy hallucináció??
2015. nov. 7. 19:47
 8/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem azt kérdőjeleztem meg, te professzor ivadék. Egyszerűen az nincs, amit te keresel, nem pedig hasonló. Ha még csak ott tartasz, hogy egy adott bolygóállás alapján tudsz bármit is csinálni, akkor szerintem kicsit vedd összébb a szád, mert az a tengernyi ész véletlen kiömlik rajta egyben.
2015. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
Egyébként én hiszek a mondatközi írásjelekben, te miért nem?
2015. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkora hülye vagy hogy festeni nem lehetne nagyobbat.az hogy azt írom hogy egy adott naphoz kötődhet egy bolygóállás miért enged téged arra következtetni hogy enynivel ki is merül a tudásom? ez költői volt az meg hogy nem teszek írásjeleket neked meg kb ennyire érdekelsz az első kommented után
2015. nov. 9. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!