Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet egy vörös boszork...

Hogyan lehet egy vörös boszorkány ellen védelmet kérni, ha az a képessegeivel tisztában van?

Figyelt kérdés
Hagyomanyos dolgok nem használnak. Brutalisan manipulálja környezetét, fizikai szintre is lehozza az ártó szándékát, ez az élettel összeegyeztethetetlen. (A kötekedések elkerülése végett a valaszokat privátban várom. Nem a postaládám megtöltese legyen a cél).

2015. szept. 17. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Úgy hogy felfogod: boszorkányok nem léteznek. Ki kéne már nőni a középkori babonákból.
2015. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérni fölösleges, nem hiszem hogy ismersz bárkit, vagy bármit, ami megvédene. Ha nem tudod magad elszeparálni az illetőtől, akkor saját védelmet kell kiépítened. Viszont ha fizikailag is árt másoknak, akkor mégis a lehető legnagyobb távolság az, amire törekedni kell, és ez nem feltétlen térbeli távolságot jelent.
2015. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Lásd: első válaszoló! És én még annyit hozzáfűznék, hogy az egyetlen boszorkány varázserővel az Merkelnéni
2015. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Agent J ***** válasza:
89%
Ha jól tudom távoltartási végzést lehet kérni, de csak akkor, ha elbírálták a mentelmi jogod.
2015. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen az a VÖRÖS??? Boszorkány?

Komolyan elmondom hogy védekezhetsz de erre válaszolj légyszi mert ilyenröl még nem hallottam :D

2015. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orosz boszi xd
2015. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kötekedésből kérdezem: de mi az a vörös boszorkány?
2015. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!