Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogyan kell...

Szerelmi kötést hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Mivel járhat? Nagyon el vagyok keseredve. Átvertek újból. Azt akarom, hogy ne tudjon tőlem szabadulni és szeressen. Hogy kell csinálni? Egy elkeseredett nő
2015. nov. 9. 16:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt kapott meg?

És miből gondoltad, hogy hosszú kapcsolat lesz? Miket mondott?

Hol ismerted meg?

És ez miből látszik, hogy te nem kellesz neki?

2015. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja nem a kötésen segítettem, hanem magamon :D
2015. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Lucifer, vettél egy guminőt? :$
2015. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Legoman ***** válasza:

A bár csak egy példa volt.


Lucifernek válaszolj a kérdéseire nyugodtan, mert ezekből általában jó szokott kisülni. :)

2015. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Gumikacsát...
2015. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, akkor úgyse fog szeretni, ha megmágiázod, akkor se.
2015. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bmeg nem vagy te Hermióne Gréndzser hogy itt mindenkit megszerelmimágiázz xDD vedd úgy, mint egy jó leckét, legközelebb már (talán) nem leszel ilyen naiv és előbb gondolkozol mint cselekszel.
2015. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Nagyon sajnállak ,és tudom ,hogy milyen neked most. Én épp majdnem ugyan ebben a cipőben járok . Annyi különbséggel ,engem nem kapott meg az illető. De nagyon szenvedek miatta !

Én nem akarok önző lenni ,de humánus megoldást meghallgatnák. Próbálók felejteni ,de nem nagyon sikerül! Ezért írom ,hogy megértem amit most érzel !

2015. nov. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Komolyan, ilyen kérdések után nem csodálom, hogy olyan sokan nézik hülyének a nőket. Ha férfi volnék, és az én exem gondolkodna ilyeneken, én is annak nézném. Tegyük fel, hogy működik a szerelmi kötés. Mit érsz el vele, kedves kérdező, azon kívül, hogy tovább szenvedsz mellette te is, tudván, hogy valójában nem szeret, csak meghókuszpókuszoztad, és ezzel legalább addig a szintig sikerült lesüllyedni, mint amin ő volt, amikor állításod szerint átvert?
2015. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"Átvertél, makkor most elvarázsollak!" <--- Érdekelne, milyen kort kell elérni ahhoz, hogy ilyen éretten tudjon valaki gondolkodni :D
2015. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!