Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem tudom mi van bennem...

Nem tudom mi van bennem rajtam, nagy anyám a falu boszija volt nem hiszek benne de ez örökölhető szerintetek?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ,de elnyomom magamban mert énis jót röhögök aki ilyeneket ír ,de ha ránézek az utcán valakire képes vagyok elmondani az életét munkahelyeken többnek el is mondtam mit hogy látok rajtuk hát a reakciójuk döbbenet volt ...

ha nő ha férfi megnézek állitólag tömegből kitünök hozzá teszem nincs sok önbizalmam tehát nem vagyok elszállva magamtól azt mondják szúr a szemem

gyerek koromban is fura volt mikor nevelő apám bántotta anyukámat ,hozzá teszem 130 kg nagydarab állat volt én kb 45 körül ,,átváltoztam a hangom mély mintha nem is emberi anyukám azt mondta,az erőm mint 1 állat neki mentem letepertem elbirtam vele 13 évesen ...más egyébként ha valaki rám nézett elvörösödtem vissza huzodó voltam

Párommal kipróbáltuk hülyültünk hogy na nézek a bizonyos képeségedet ,mondtam neki szabad választásból kapcsolja oda a tvt ahova akarja és én leírom 1 papira elötte hogy mi lesz a csatornán és bejött ,, Mondjuk nagy az orrom :D Hát nem tom elnyomom mert ciki eléggé


2015. nov. 22. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magad, ismered a vízpróbát?
2015. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
??
2015. nov. 22. 16:57
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi most néztem hát nem akarok megfuladni :D
2015. nov. 22. 17:04
 4/21 A kérdező kommentje:
első komment neked van a környezetedbe 1 átlagnál magasabb ffi aki sokat jelent neked sötét hajú....rokoni vagy szerelem ,vagy baráti... de igy beugrott elém a ffi :D :D ahogy olvastalak
2015. nov. 22. 17:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Rólam mit tudsz mondani?
2015. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Legoman ***** válasza:

Előfordulhat, hogy bírsz valamilyen képességgel.

Örökölhetőnek csak, akkor mondanám, ha mikor a nagyanyád élt, akkor is bírtál ilyen erővel, de még így sem zárom ki, mivel lehet örökölni.

Vagy még van egy-két dolog, ami nyilvánvalónak tartok, de azt most nem írnám le.

Erről őt kell megkérdezned. :)

2015. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Húúúú téged valami nagyon bánt fájdalmad van belül
2015. nov. 22. 17:32
 8/21 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ha mondasz rólam valamit, ami elég konkrét, és nyilvánvalóan nem találgatás, hanem inkább személyes, akkor válaszolok. Ha ezzel gondod lesz, akkor nem érdemes foglalkozni a dologgal.
2015. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Súlyoddal kinézeteddel nem vagy megelégedve ,,,van vagy volt 1 állatod ami nagyon fontos neked és vmi nagy ház is beugrott elém de azt nem tom mért :D és fekete színt látok nem tom mért
2015. nov. 22. 17:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Bad.meg... Hiszek neked. Am az nem lehet h amit az elsőnek megéreztél az nekem szól? Mármint h előre éreztél? Mert a párom 2m magas sötéthajú xd de komoly.
2015. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!