Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem tudom mi van bennem...

Nem tudom mi van bennem rajtam, nagy anyám a falu boszija volt nem hiszek benne de ez örökölhető szerintetek?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ,de elnyomom magamban mert énis jót röhögök aki ilyeneket ír ,de ha ránézek az utcán valakire képes vagyok elmondani az életét munkahelyeken többnek el is mondtam mit hogy látok rajtuk hát a reakciójuk döbbenet volt ...

ha nő ha férfi megnézek állitólag tömegből kitünök hozzá teszem nincs sok önbizalmam tehát nem vagyok elszállva magamtól azt mondják szúr a szemem

gyerek koromban is fura volt mikor nevelő apám bántotta anyukámat ,hozzá teszem 130 kg nagydarab állat volt én kb 45 körül ,,átváltoztam a hangom mély mintha nem is emberi anyukám azt mondta,az erőm mint 1 állat neki mentem letepertem elbirtam vele 13 évesen ...más egyébként ha valaki rám nézett elvörösödtem vissza huzodó voltam

Párommal kipróbáltuk hülyültünk hogy na nézek a bizonyos képeségedet ,mondtam neki szabad választásból kapcsolja oda a tvt ahova akarja és én leírom 1 papira elötte hogy mi lesz a csatornán és bejött ,, Mondjuk nagy az orrom :D Hát nem tom elnyomom mert ciki eléggé


2015. nov. 22. 16:49
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ugye ezt csak viccnek szántad? xD Csak mert jót röhögtem
2015. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!