Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jósolni szoktam nagyon ritkán,...

Jósolni szoktam nagyon ritkán, de mostanába állandóan rémálmaim vannak, és úgy kelek fel mint egy mosott szar nem lehet, hogy egy démon rámtelepedett?

Figyelt kérdés
Mondjuk ne félek tőle ha démon is

2015. dec. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Kizárt. Inkább depresszió, ha ráismersz valamelyikre:

[link]


Nekem ez a kis zene javítja a hangulatom (de persze mindenki más, lehet a kávé is).

https://www.youtube.com/watch?v=udXXoviyplI


Jobbulást amúgy!

2015. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

IGEN!


Ne foglalkozz okkultizmussal!!

Ettől nagyobb bajod is lehet belőle!


Nem játék vagy jófejség a szellemi világ részéről!

Ők komolyan veszik, nincs semmi ingyen!!


Ha depresszió lenne azt is okozhatják ezek a negatív erők!

2015. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Legoman ***** válasza:
100%

Nem telepedett rád semmi.

A rémálmok nem egy démon miatt vannak, hanem az életedben nincs valami rendben.

Próbáld meg megfejteni az álmaidat, és megtudod, hogy mi áll a dolgok hátterében. :)

2015. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy inkàbb ki
2015. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is az álomfejtést ajánlom. Nem könyvek alapján, hanem a saját megérzésed alapján. Áss mélyebbre!


Btw milyen módszerrel jósolsz? Lehet, hogy köze van hozzá és felforgattad a tudatalattidat, de szerintem ebből csak nyerhetsz (önismeretet és problémamegoldási lehetőséget).

2015. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A jósolni szokás és a fáradtság között szerintem is van összefüggés, nem jó az alvilági erőkkel kapcsolatba kerülni, mivel annak mindig ilyen, vagy ennél még rosszabb az eredménye.


Ennek ellentéte az imádkozás, és Istennel történő kapcsolat kialakítása, és ez a démon űzésnek is az alapja.

2015. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már fárasztó ezeket olvasni. Konkrétan nem a te kérdésedet, inkább a válaszokat mit kaptál.


úgy kell fel, mint egy mosott szar. Persze lehet az, hogy valami rád ragadt. De ez nem úgy van, ahogy a legtöbben hiszik. Elmész egy okkultistához leveszi rólad oszt jóvan. Igazából többet kéne olvasod a saját teremtő erőnkről és a gondolatokról meg érzelmektől. Amit most mondok nem csak rád, minden emberre vonatkozik, mert egyre rosszabbul vannak, egyre kevesebb az energiájuk, stb. Mindenkinek meg kéne tisztítania magát érzelmileg, gondolatilag, a stresszt csökkenteni, több örömöt vinni az életükbe. Ha feltöltődsz pozitív energiával, akkor nem tud megmaradni az, ami rádszállt. Ő azért szállt rád, ha rád szállt, mert kapcsolódott a negatív energiádhoz. De nem regélek többet, rengetek pozitív gondolkodásról szóló könyv meg videó van.

....arról meg nem is beszélve, hogy az emberek nemcsak hogy a érzéseikre és gondolataikra nem figyelnek, de még a táplálkozásukra sem. Olyan hihetetlen kevés vizet isznak hogy csak na, és olyan kaját esznek, ami csak az éhséget nyomja el, de szinte semennyire nem táplál...namind1, erről is lehetne regélni

2015. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Találd meg az útját, módját, hogy emelni tudd a rezgésszinted. Ettől más negatív, alacsony rezgésszámú energiája nem tud megérinteni Téged. Ez mar tudomány, a tudósok is kimutatták műszerekkel, nem pedig ezoterikus hókuszpókusz. Ezeket a negatív energiákat hívjatjuk démonoknak is, de tudjuk, hogy nem azok. Ha alacsony a rezgésszinted, alacsony rezgésű gondolatok, életesemenyek tarsulnak hozzád. Mivel hasonló vonz hasonlót.
2015. dec. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2015. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne jósolj, a tenyér, szem stb. nem befolyásolja a jövőt, sem a múltat. Gonosz szellemek viszont vannak...
2016. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!