Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált már valaki köztetek...

Csinált már valaki köztetek szerelmi kötést? Valóban létezik?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Létezik valóban és sokan csináltak, csak senkinek sem működött.
2015. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is szeretném megcsinaltatni egy ehhez erto boszorkánnal de olyat nem találtam aki nem lakik nagyon messze Miskolcon hallottam hogy van egy nagyon jó boszorkány de sajnos nem tudom az elérhetőseget
2015. dec. 6. 23:02
 3/17 Amarok Tonrar ***** válasza:
71%

"Létezik valóban és sokan csináltak, csak senkinek sem működött."


Ezzel kb. mindent összefoglaltál.


Egyébként a magad erejéből, kedvességgel, szeretettel és tettekkel miért nem jó megszerezni más szívét? Miért kell rögtön azzal kezdened, hogy ráerőlteted magad?

2015. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Missi_Key ***** válasza:
67%

varrd körbe egy cérnaszállal a kisujjad...


csak akkor olvass tovább ha már megcsináltad


a


b


c


d


e


f


g


i


h


j


k


l


m


n


o


p


q


r


SPOILER:

ennek az volt e lényege, hogy ha akarod annyira a dolgot hogy összeszurkáld magad, ennyi erővel akár oda is mehetnél az illetőhöz hogy megbeszéljétek.

2015. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Missi_Key ***** válasza:
52%
ha előbb vetted észre azt hogy kötsög vagyok mint az i-t a h előtt..akkor szidd le magad. nem illik egyből a spoilerhez ugrani.
2015. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén, ha esetleg működne a szerelmi kötés (szerintem egyáltalán nem), te komolyan mágiával akarod megfosztani a szabad akaratától azt, akit szeretsz, és ráerőltetni egy érzést, amit magától nem érezne? Ez undorító és beteg, és pont ezért nem működik a kötés.

Vegyél egy mély levegőt, sétálj oda a kiszemeltedhez, beszélgess vele, hívd randira! Több millió ember csinálta már ezt, létezik, és a többségnek bejött.

2015. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Legoman ***** válasza:
26%

Egy igazi boszorkány, aki ért tényleg hozzá, az nem fog neked szerelmi kötést csinálni (legalábbis bízom benne, hogy tisztában van a dolgokkal, és nem csak a pénz fogja érdekelni).

Neked se ajánlom, hogy csináld. A kedvesed, akit megkötsz bele is halhat ebbe, sőt te is. Ez nem egy olyan játék, ami biztonságos. Élet halálra megy!

Utolsóhoz csatlakozva. Menj oda hozzá és beszélgess vele, majd hívd el. Ennyi az egész! :)

2015. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Legoman ez le sokkolt amit írtál ezt nem tudtam hogy bele is lehet halni ebbe három jost kérdeztem erről a kotesrol de ezt egyik sem mondta
2015. dec. 7. 19:03
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
baromság és karmát okot sztem felejtsd el.
2015. dec. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

a három jóst akiket kérdeztél...és nem mondták azt amit...no én hadd kérdezzem meg az árat azt ugye megmondták?


amiért ezt a felesleges hókuszpókuszt megcsinálják:te amugy hány éves vagy? mert aki hisz a mesében az még nem öööö hogy is irjam...."huncutkodhat"hiszen még kislány..

2015. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!