Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Különleges képesség, vagy...

Különleges képesség, vagy nem? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Mostanába nem fázok, pedig alapból fázós vagyok.Meg olyan álmaim vannak, hogy például látom egy barátnőmet egy ruhába és másnap abba van, és olyanok is vannak, hogy fúj a szél de én úgy nézek ki, mintha szélcsend lenne, és még hasonló 4 elemes dolgok.KÉRLEK A NEM VAGY NORMÁLIS, ÉS AZ ÉN NEM HISZEK NEKED VÁLASZOKAT TARTSD MAGADBAN.CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT SZERETNÉK!Válaszod előre is köszi!:)

2015. dec. 22. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek a "4 elemes dolgok" nem így működnek.
2015. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én nem tudom ezért kérdeztem meg, hogy van-e fogalmatok mi lehet ez.
2015. dec. 22. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit leírsz részben teljesen átlagos... csak egy kicsit élénk a fantáziád.
2015. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ok.De még hozzátenném,hogy mostanába (pl tegnap este) a mai napom részleteiről álmodtam, és eddig minden stimmel.
2015. dec. 22. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy az életerőd kiegyensúlyozódott. Ezek egy viszonylag egészséges, életerős ember jellegzetességei. Előfordulhat, hogy huzamosabb ideig kevesebb, vagy nem egészséges életerővel éltél, és most helyreálltál. Persze ezt nem lehet ennyiből biztosra tudni, de lehetőségnek ott van.

Az elemekről-az elemek önmagukban csak egy erő jellegzetességeit szimbolizálják. A tűz valójában nem tűz, a víz nem víz, és így tovább. Ezek a természeti jelenségek többé-kevésbé szimbolizálják az elemi erők aspektusait, de nem maguk az erők. A tűz nem csak tűz, hanem fény, hő, kiteljesedett, és aktív élet, öregedés, rothadás, harag, stb. Ezek mind egy-egy megnyilvánulásai a "tűz" elemnek, ahogy maga a tűz is. Az elemi tan sokkal mélyebb, mint azt első hallásra gondolná az ember, és ezért is van, hogy általában félreértett rendszerezés.

2015. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!MÉG mindig fenn áll az álom kérdés.
2015. dec. 22. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy az izének csak 1 fajta ruhája van.


[link]

2015. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt most tanultuk.Am nem értem mi köze ennek, de azért köki
2015. dec. 22. 14:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nekem szólt, amiért életerőről beszéltem. Ettől függetlenül nem ide tartozik.
2015. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gnoomage ***** válasza:
Az emberek átlagba elfelejtik az álmukat, ha felébredsz már csak a 30%-ára emlékszel, pár óra és már 10% alatt... Gondolom álmodtál egy dologról és az összepasszolt a jelennel(nem az egész cselekvést álmodtad meg) és az agyad össze kapcsolta hogy már megálmodtad. Így pl álmodtál egy olyan dologról hogy elejtesz valamit, és az agyad össze kapcsolta azzal hogy tényleg elejtettél valamit, miközben nagy valószínűséggel nem ugyan azt ejtetted el...
2015. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!