Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Putnoki javasasszony igazolj...

A Putnoki javasasszony igazolja a mágia működését?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hiszi el, nem amit az EZO TV-ből hall jóslást, amit neki jósólnak. Putnoki javasasszony, sokat jósólt a falunak. Minden embernek a megyében meg akik zarándokóltak hozzá és mégsem hallani sosem panaszt, hogynem vált be valami, viszont csodás jóslatokról hallani legendákat.


Még az iszlám népbevándórlást is megjósólta, amikor még unió se nem volt. Ez bizonyítja a mágiát?


2016. jan. 3. 22:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem ismertem a putnoki hölgyet, de én is úgy hallottam, nem kért pénzt. Aki akart, adott, de olyan is volt, hogy nem fogadta el. Nem faggatta ki a hozzáfordulót, mondta ki miatt ment.
2016. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak legendák, látókról, hallókról, stb... nem tudom mi igaz, én nem voltam még.
2016. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem jósolt semmi iszlám népvándorlást, honnan vetted ezt a téves információt? Nagy népszerűsége volt, de muszáj megemlíteni azt, hogy pusztán azoknak volt hajlandó jósolni, aki hitt a jóslásban, azoknak meg mondhat bármi az ember elhiszi és belemagyaráza mindenbe amit mondott nekik.
2016. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akit esetleg érdekel, az nézze meg. Úgy emlékszem ismertem a nénit.
2016. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!