Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én tettem? Használna a kötés?

Én tettem? Használna a kötés?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam egy olyan kívánságvarázslatot,amiben azt akartam elérni,hogy a szerelmem új munkalehetőséget kapjon,hogy több ideje legyen rám. Ez meg is történt felajánlottak neki egy új munkát,az egyetlen baj csak az,hogy azután tudna ott dolgozni,hogy befejezi az iskoláját,ami még két év.... szerintetek én tettem ezt? A másik kérdésem meg az lenne,hogy szerintetek ha ezt meg tudtam csinálni,akkor egy szerelmi kötésre is képes lennék? Mivel elég sok problémánk van,önhibánkon kívül,és kezdem úgy érezni,hogy el fogunk távolodni egymástól. A kötés megoldás lehet erre? És működne is?

2016. jan. 11. 09:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Elképzelhető,hogy te tetted,de az is,hogy csak véletlen az egész. A szerelmi kötés meg nem túlzás egy picit? Én egyszer csináltam,hála az égnek nem működött,de hiszem hogy van. Viszont ti máshogy is megoldhatnátok,vagy már ennyire kilátástalan a helyzet? Mert gondolj bele,hogyha már nem szereted a nyakadon fog maradni? Ne csinálj ostobaságot.
2016. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg elég kilátástalan a helyzet,mert egyáltalán nincs időnk a másikra,és a kapcsolatunk már kezd kihűlni,most jelen pillanatban nem is vagyunk együtt,de mindig visszatalálunk a másikhoz,szóval szerintem valentin napra megint együtt leszünk. Ha megcsinálnám a kötést lehet egyszerűbb lenne az életem. De ezért írtam ki a kérdést,hogy hátha tudtok valamilyen tanácsot adni,mert jelen pillanatban olyan állapotban vagyok,hogy erősen gondolkozom azon hogy meg kéne csinálnom.
2016. jan. 11. 09:14
 3/13 Missi_Key ***** válasza:
52%

Szóval se időd se energiád rá, de azért kötni akarod...

Olyan ez mint hogy minek veszel kiskutyát ha nem törődsz vele..

Komolyan azt akarod hogy csak egy varázslat, és semmi más ne tartson össze? Mi értelme annak... Öreg korodra majd megkérdezed miért volt jó veled élni és semmit nem fog tudni mondani, mert őt csak a kötés tartotta még téged, talán, ha szerencséd van más is, bár, ezzel magadat is kötöd....

Az "átok" pedig hoz magával némi mellékhatást is xD

De sok sikert

2016. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Félre értesz, nekem van időm és energiám is rá,és borzalmasan szeretem is,csak ő dolgozik nagyon sokat,és én ezt nem akarom,mert persze nagyon nemes tőle,hogy mindent elkövet a szép életért,de nekem hiányzik. Meg az az állandó összejövünk,majd látjuk,hogy ez nem Én és végül szakítunk. De elengedni nem tudjuk a másikat,mert szeretjük egymást. Nem is csináltam még kötést,de már most olyan mintha lenne rajtunk.
2016. jan. 11. 12:56
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
ha igazan szeretitek egymast nem tavolodtok el. de ha o nem szeret elegge akkor hagyd, mert ketton all a vasar, es ne eroltesd masokra az akaratod.
2016. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,a lelkem mélyén tudom,hogy ez lenne a helyes,csak annyira szeretem... Nem akarom elveszíteni,de az is bennem van,hogy az életét sem akarom tönkre tenni,ha esetleg nem menne. Csakhát már el sem tudom az életem képzelni nélküle.
2016. jan. 11. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

ha komolyan érdekel a téma, írj privátot

én tudok neked segíteni :)

a szerelmi kötés nem megoldás, mert az fekete mágia, és csúnya karmát hoz maga után

vannak egyszerűbb módok is erre!

2016. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Legoman ***** válasza:
74%

Szerelmi kötés valóban nem a megfelelő számodra, sőt semmilyen helyzetben nem lenne az senkinek sem.

A lelked mélyén azt tudod, hogy ez nem helyes, az egód mélyén azt tudod, hogy ez helyes.

Te döntöd el kinek hiszel.

2016. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Ajánld fel, hogy te is elmész munkába, hogy neki kevesebbet kelljen és megszerzed azt a pénzt, amire szükség van.
2016. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi kötésnek milyen mellékhatásai vannak? Erre kiváncsi lennék.
2016. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!