Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én tettem? Használna a kötés?

Én tettem? Használna a kötés?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltam egy olyan kívánságvarázslatot,amiben azt akartam elérni,hogy a szerelmem új munkalehetőséget kapjon,hogy több ideje legyen rám. Ez meg is történt felajánlottak neki egy új munkát,az egyetlen baj csak az,hogy azután tudna ott dolgozni,hogy befejezi az iskoláját,ami még két év.... szerintetek én tettem ezt? A másik kérdésem meg az lenne,hogy szerintetek ha ezt meg tudtam csinálni,akkor egy szerelmi kötésre is képes lennék? Mivel elég sok problémánk van,önhibánkon kívül,és kezdem úgy érezni,hogy el fogunk távolodni egymástól. A kötés megoldás lehet erre? És működne is?

2016. jan. 11. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi kötés engem is érdekel h vissza szerezem a ferjem
2016. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
49%
NE NE NE NE NE NE és NE! Nagyon sok hátulütője van a szerelmi kötéseknek, rosszul is elsülhetnek, pláne ha nem szakértő csinálja! Ha egymásnak vagytok rendelve, akkor minden jól fog alkulni, a sorsodba nem igazán szólhatsz bele, és ha mégis megpróbálsz, annak nem biztos, hogy jó vége lesz! ( pl.: minden jól alakul, teljesen mértékben szeretitek egymást, semmi probléma a párkapcsolatotokkal, de aztán találkozol a "nagy Ő"-vel.. de mivel egy szerelmi kötés köt máshoz, ezért az egész életedet keserűen fogod leélni, mert a szerelmi kötést nemigen lehet oldozni(a halálát meg nem kívánhatod rontással eléri..))
2016. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
Az ex azóta is rosszkedvű mióta elkötötték tőlem.Nagyon hatásos volt a kötés,ugy ugrál ahogy az asszony fütyül.....
2016. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!