Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyen varázsigét mondani?

Ilyen varázsigét mondani?

Figyelt kérdés
ÉN a témában otthon vagyok nekem csak egy ige kéne.Nos a barátnőmmel szeánszoztunk és beszéltünk valakivel.Jeleket hagyott nekünk.Szóval a lényeg az hogy tudna valaki egy igét mondani arra hogy jelenjen meg vagy haljuk őt?

#mágia #démon #varázsige #természetfeletti jelek #kántálás.
2016. jan. 14. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
2016. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:

Elég, ha szólsz neki, hogy mutassa meg magát.

Vagy mondod neki, hogy kopogjon valahol, és 1 kopogás a nem, 2 az igen. Majd kérd meg, hogy kopogjon, ha értette.

Viszont kölcsönösnek kell lennie a dolognak. Vagyis neked is be kell mutatkoznod neki, mintha egy normális beszélgetést folytatnál valakivel.

Nekem eddig mindig bevált, ha normálisan közeledtem felé, és nem igékkel. :)

2016. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor ajtót nyitsz egy idegennek, nem tudhatod milyen szándékkal jött.

Lehet megtévesztő, hogy megvezessen, és ha célját elérte, felfedi igazi létét.

Nektek akkor már mindegy, amit csináltatok, azon változtatni nem sokat lehet.

Gondolom a netről néztetek valami nevenincs oldalról pár dolgot, és kipróbáljuk, hátha...

Mindig így kezdődik, és sokféleképpen is lehet vége.

2016. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mivel beszéltetek. Ha jeleket hagyott, nem igazán volt ember. Ha nem értettétek amit mondott, vagy mutatott, akkor nem is igazán volt a javatokra. Inkább keressetek olyan szellemet, aki tud és akar is kommunikálni érthetően, és lehetőleg olyat, aki nem feltétlen próbál nektek ártani.

Jó tudni, hogy minél többször hívsz valamit, és minél tisztábban érted, annál közelebb áll hozzád. Ez sok szellem esetében nagyon nem tanácsos.

2016. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni, üzenni, csetelni. :D

A megfelelő telefonszám beütése után megnyomod a hívás indítás gombot, akkor hallod és beszélhetsz is hozzá. :D:D

2016. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ÉN a témában otthon vagyok nekem csak egy ige kéne."

Núúúú! Ha igazán otthon lennél a témában, nam itt kérnéd, hanem OSZTANÁD az igét!

2016. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 te vagy a legnagyobb forma az egész nyamvadt GyK-n :D Ilyen jót nagyon rég nem röhögtem :D


Kérdező: keress youtube-on videót, van egy csomó szeánszos. Bár nagy része angolul van.

2016. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy a témában, akkor azt is tudod, hogy az egész varázslás, meg szeánszozás kamu. De azért mondok neked igét: iszik.
2016. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az első kettő válaszírónak.☺
2016. jan. 17. 08:58
 10/10 anonim válasza:

Vungává sungá,

Likhamenissima,

Láráká mundá,

Véerte muglissiorum quettikeré förtléd,

Agává,bagává válj egy csúf bogárrá.

Ámen.


Ez nálunk mindíg működött.

2016. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!