Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mióta az eszemet tudom állandó...

Mióta az eszemet tudom állandóan deja-vu érzésem van. Néha pár perccel azelőttre meg tudom mondani mi fog történni. Mért van ez?

Figyelt kérdés

Az iskolában tanórákon folyton deja-vum van. Ezért néha aludni is szoktam. Még akkor is,ha nem vagyok álmos. 2012 nyarán kirándulni voltam az évfolyammal. Ugyanis megnyertünk egy pályázatot. De csak kb:.26-an mentünk el a 2 ofővel együtt. Mátraházán voltunk 3napig megmásztuk a mátrát is. A felfele utat végig futottam. És a tetején tudtam,hogy hol van a mókus etető. Lefelé menve másik útvonalon mentünk valamilyen Szent valaki forrás felé. És hiába volt idegen vezetőnk. Én akkor is tudtam hogy hova merre kell menni a forráshoz.

PEDIG ELŐTTE MÉG SOSE JÁRTAM SE A MÁTRÁN SE SEMMILYEN HEGYEN.



2015. júl. 10. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki tudja lehet az életünk valóban csak egy mátrix..és lehet előző életeidben már jártál ott.
2015. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azta ez jobb, mint amik velem történtek xd
2015. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A deja vu nem így működik, de mindegy. :P


Ha meg világ életedben meg tudtad volna jósolni a jövőt, akkor már rég kísérletezgetnének rajtad és nem itt írogatnál.

2015. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Deja Vu pont nem ez, hanem amikor megtörténik valami és olyan, mintha egyszer megtörtént volna már. Erre van tudományos magyarázat, semmi természetfeletti nincs benne, te meg szerintem kicsit felülbecsülöd a megérzéseidet, nekem is volt hogy a tescoba egyből sejtettem, hogy hol keressek valamit, mégse állítom be magam médiumnak.
2015. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bizony ez így van. De megkérdezhetnéd édesanyádat, hogy mikor veled terhes volt, vagy nagyon kicsi korodban nem e járt ott annál a forrásnál. És hogy a terhesség alatt mi történt vele ott a forrásig vezető úton. Felteszem valami féktelen boldogság tölthette el, ha örökölted tőle az útvonalat.
2015. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazi táltos vagy ecsém
2015. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vannak képességek, melyeket ha jó kezekben gyakorolsz - akkor mások és az emberek hasznára válhatnak. Azonban előfordulnak olyan esetek, hogy az újjászületés után megmaradnak ismerős dolgok, vagy helyek, információk amiket még a korábbi életében megélt. Ezek sok esetben fontosak lehetnek ahhoz a feladathoz amit kapott. A maradék emlékek ereje csak 3 éves korig marad meg, utána folyamatosan hanyatlik, hogy az új feladatra koncentrálhasson, így talán nem véletlen hogy ugyanoda, vagy a hely közelébe született újra.
2015. júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak,hogy válaszoljak mindenkinek.

Anyám se,apám se, sőt még nagyapám se járt még a mátránál. Sőt még a közelébe se. Az én családom nem olyan hogy elmegyünk kirándulgatni sok helyre. De a mamám azt mondta hogy volt régebben olyan nő a családunkban aki fura volt. De olyan értelemben,hogy egészen harminc valahány éves koráig megérezte a szellemeket,és látta az emberek auráját,a memóriája kiváló volt minden ami megtörtént vele a múltban úgy emlékezett rá mint,ha épp akkor történt volna meg vele.

2015. júl. 12. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Te most nagyon azt várod hogy valaki elaléljon tőled, te csodaember, igaz?
2015. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebből a cuccból simán kell öt kiló.
2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!