Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés mindenképpen...

A szerelmi kötés mindenképpen működik?

Figyelt kérdés

Bábukkal. Szalaggal.

Szinte ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy engem köt, de őt? Nekem azt mondták, ez csak arról szól, hogy megkapjam; nem arról, hogy szeressen is - ezt teljes mértékben elfogadtam, de részéről elmaradt a hatása. Lehetséges, hogy valamit elrontottam? Ha igen, helyre lehet hozni?

{ Tudom, hogy rossz dolog, tudom, hogy fekete mágia, de jelenleg csak az érdekel, hogy működjön. Privát üzenet is ér!}



2016. jan. 27. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ez egy ostoba babona , sose létezett ilyen praktika . Ezen a logikán járva ették meg a kannibálok és a primitív népek az ellenség agyát , azt állítva így eszesebbek lesznek . Megtévesztik a felvilágosulatlan naív önző embereket , ezért létezik pénzmágnes meg hasonló átverés legálisan .
2016. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legoman ***** válasza:
83%

Ne próbálkozz a szerelmi kötéssel.


Az nem olyan egyszerű egyébként sem, hogy most bárki megtudja csinálni, mert akkor nem lenne értelme a sok éves tapasztalatnak, munkának és tanulásnak, amit arra fordítanak a boszorkányok, hogy tudják a mágiát használni, és az erőket.

2016. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Ritka, ha valakinek sikerül. És az jár jobban, akinek nem jön össze.
2016. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én megcsináltam,és nekem Működik !

Azóta minden hónapban van telihold, sőt holdfogyatkozás is.

Kezdtem unni a dolgot,ezért elmentem egy boszihoz hogy levetessem,de azt mondta,hogy nem tudja levenni,mert azt magamnak raktam föl.

Tehát,ha sikerül majd magamnak leszedni a kötésem,akkor azt ti is észre fogjátok venni. Ugyanis akkor majd mrá nem látjátok többé a Holdat.

2016. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Magad kötötted hozzá, vagy őt akartad magadhoz kötni?

.

Persze, hogy működik!

Azért nincs viszonzatlan szerelem!

.

"...csak arról szól, hogy megkapjam; nem arról, hogy szeressen is -"

Gyűjtögessed zsbpénzedet, ha van elég, könnyen találsz ilyenre alkalmas illetőket!

2016. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a ti véleményetekre voltam kíváncsi, hanem azokéra, akik értenek hozzá.

(köszönöm annak az egy embernek.)

2016. jan. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!