Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A boszorkányok rossz emberek?

A boszorkányok rossz emberek?

Figyelt kérdés
Ha valaki belekezd a mágia művelésébe, akkor előbb utóbb rossz lesz? Összességèben ajánlanátok ezt a terepet?
2016. jan. 31. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A többség karmakerülésre használja. Ez nem javasolt.


Ha arra használod hogy minél hamarabb túljuss egy egy problémán akkor OK. de ahhoz egészen más szemlélet kell mint amit a mainstream tanfolyamon tanítanak.

2016. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem önbizalom kell!!!
2016. jan. 31. 22:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért baj az, ha karmakerülésre is használja valaki?
2016. jan. 31. 22:37
 4/9 Ozmium42 ***** válasza:
Összességében azt ajánlanám, hogy nőj fel, és ne higgy semmilyen hókusz-pókuszban. Ettől önmagában nem leszel jó ember, és önbizalmad sem lesz több, de legalább nem fognak retardáltnak gondolni. Az önbizalomhoz sikerélmény kell, a mágiátlan valóság pedig bőven kínál területet, amiben a tehetségedet felfedezheted, gyakorolhatod, kibontakoztathatod és sikereket érhetsz el.
2016. febr. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mágia létezik
2016. febr. 1. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy emberek, mint te. Ugyanúgy, ha csinálnak valamit, az lehet hasznos, vagy káros, akárcsak a te cselekedeteid. Ők egyszerűen csak másképp csinálnak dolgokat.

Ha valaki belekezd a mágiába az előbb, vagy utóbb vakvágányra jut. Nem azért, mert a mágia rossz, hanem mert az ember téved. Persze a legtöbb embernek kielégítő ez az állapot, de ez még mindig nem a mágia hibája, hanem az emberé. A boszorkányság egy kezdő lépés. Ha valaki itt megragad, az a fentebb leírtakból fakad. Amíg képes az ember továbblépni, addig a mágia járható út.

Ne foglalkozz azzal, ki ajánlja, és ki nem. Ha képes vagy felfogni, akkor neked való, ha nem vagy rá képes, akkor nem. A mágia sem működik másképp, mint minden más az életben. (a felfogóképességet ne az intelligenciádra értsd)

2016. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyéne válogatja. Ahhoz, hogy valaki sikeres mágus legyen és ne az őrültekházában vagy holtan kössön ki, ahhoz nagyon fejlett képességek kellenek. Nem csak szellemi képességek (pl: a fentebb is írt felfogóképesség, vagy koncentrációképesség, stb.) hanem más jellegűek is, pl önfegyelem.


Önbizalmat mágiával nem fogsz szerezni azt garantálom.


Viszont ha elkezdesz nyugati módszerekkel az önismereteden, önbizalmadon dolgozoni és rendbe rakod az életedet, akkor az önbizalmon kívül sok más képességre is szert tehetsz amely majd jó alapot ad a mágiának.


Én első könyvnek Dale Carnegie - Hogyan fejezd be az aggódást és kezdj el élni c. könyvét ajánlanám. Tudom, kicsit fura a címe, de ezzel tökéletes önbizalomra tehetsz szert.

2016. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Mentek a zöld kezek. A mágiát szerintem hagyom túlságosan fiatal és izgága vagyok, hogy belekezdjek.:)
2016. febr. 2. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol függ ..
2016. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!