Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Attól tartok, hogy átok, vagy...

Attól tartok, hogy átok, vagy rontás van rajtam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A dolog születésem óta fennáll, két dologban mutatkozik meg: vannak gonosz lények (emberek, állatok vegyesen), akik állandóan bántanak, gyötörnek és keresztbetesznek nekem. Bárhol is vagyok, mindenhol rámtalálnak, sehogy nem tudok megszabadulni tőlük.

A másik része az, hogy mindig úgy alakulnak a dolgok, hogy vissza kelljen térnem a szülőhelyemre és ne tudjak kijutni onnan. Akárhova megyek, akármit csinálok, akármivel próbálkozom, mindig az lesz a vége, hogy ott kell hagynom az adott helyet és vissza kell térnem a szülőhelyemre.

Az egész életemet beárnyékolja a dolog, most külföldön akartam új életet kezdeni, de akik kihívtak ide, azok elárultak és most innen is mennem kell.

Van lehetőség arra, hogy megszabaduljak ettől a dologtól? Nagyon nem akarok megint visszatérni a szüleimhez, ki akarok végre lépni ebből az ördögi körből.



2015. szept. 16. 07:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyilván a legtöbben arra gondolnak, hogy balfék vagyok és miattam van a dolog, de többször átgondoltam és elemeztem a helyzeteket, sajnos nem ilyen egyszerű. A dolog sajnos független tőlem.
2015. szept. 16. 07:51
 2/10 Agent J ***** válasza:
Jó estét kívánok. Azzal kezdeném rögtön, hogy az állatokat ne keverjük bele. A másik dolog az, hogy mégis milyen gonosz lényekről beszélsz? Nem megoldod, hanem elmenekülsz a problémák elől.
2015. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha a születésed óta fennáll, akkor nem rontás. Egyszerűen csak sohasem arra haladtál, amerre kellett volna. Amennyiben hiszel a reinkarnációban, az állapotra tökéletesen magyarázatot ad a karma. Ha nem hiszel benne, akkor elég ha annyit elfogadsz, hogy mindig olyan irányba tartottál, ami számodra zárva volt. Megeshet hogy neked sok irány van zárva, ezért kevés felé haladhatsz szabadon az életben. De rontás, vagy átok semmiképpen.
2015. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Gonosz lényeken azt értem, amit leírtam a kérdésben, embereket és állatokat is, mert állatok is vastagon részt vesznek a dologban, nem fogom letagadni a nyilvánvalót. Lehet, hogy menekülök a probléma elől, csak az a baj, hogy ez egy olyan probléma, amit nem tudok megoldani, erősebb nálam, túlmutat rajtam. Vagy menekülök, vagy kinyír. Ez a két lehetőség van.

Viszont azt már jobban elhiszem, hogy reinkarnációval, vagy karmával hozható összefüggésbe a dolog. Ha mindig olyan irányba indultam el, ami zárva volt előttem, akkor lehetséges, hogy előttem minden irány zárva van? Ami adódott, abba mindig belevágtam, de sose jött össze.

2015. szept. 16. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden irány zárva. Akkor olyan betegséggel kellene élned, ami cselekvés, vagy gondolkodás-képtelenné tesz. Ezen embereknek van majd minden lehetőség zárva. Neked sok nyitott út áll rendelkezésedre, csak a nyitott utak, és a vágyaid, céljaid, elképzeléseid nem egyeznek ezekkel. Ez az állapot kellemetlen, főképp, ha sok ember még nehezíti is az életedet azzal, hogy negatívan áll hozzád. Ennek karmikus oka az lehet, hogy korábbi életeidben ilyen kapcsolatot építettél fel ezekkel az emberekkel-vélhetőleg elég sokkal- és a jelen személyiséged sem talált még rá a módszerre, hogyan semlegesítsd ezt, és fordítsd hasznodra. Mindenek előtt fontos felismerned, hogy nem hibáztathatsz a problémáidért másokat, még ha születésed óta is állnak fenn. Noha a szülői magatartás persze fontos momentum, de ha utólag az ő hiányosságaikat le tudod magadban rendezni, már előrébb jutottál. Nem szabad olyasmire gondolnod, hogy nincsenek lehetőségeid, esélyeid, mert vannak. Keressed őket, és ha találsz egyet, élj vele. Lehet nem lesz annyira kedvedre, mint azok az utak lennének, amik zárva vannak előtted, de kisegítenek a helyzetedből, és a végén hasznos tapasztalatokat szerzel.
2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A karmikus okkal egyetértek, viszont fel tudom ismerni, hogy mi az, amiért én vagyok a felelős és mi az, amiért nem. Az az igazság, hogy bármilyen lehetőség is adódott, én mindig éltem vele, az elején a legtöbb úgy is tűnt, hogy sikerül, de aztán mindig úgy alakult valami, hogy végül mégse jött össze semmi. Most is a belemet kidolgoztam azokért, akikhez kimenten, erre se szó, se beszéd, kirúgnak minden ok nélkül. Folyton ez van. Kihasználnak és eldobnak.

Biztos vagyok benne, hogy a dolog a negatív hozzáállásra vezethető vissza, nem értem, miért állnak hozzám negatívan, amikor alapvetően pozitívan gondolkozom és így is állok másokhoz.

2015. szept. 16. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ismerem a jelenséget amiről írsz, alapvetően harmonikus, empatikus ember vagyok, de a kapcsolataim nem alakulnak jól. Amik igen azok rövid időn belül külső dolgok miatt érnek véget. Hozzám közel álló emberek furcsán reagálnak néha, megbántanak. S nem értem az okát, mert totál irracionális. Bármit nagyon nehézkes megvalósítanom. Tudom milyen az, amikor mennek a dolgok, nem a hozzáállásommal van baj. Kellő intelligenciával átlátom,hogy nem tudok ezzel harcolni, hanem el kell fogadni. És kis lépésekkel próbálkozni csak. Azokat akik hasonló nehézségekkel küzdenek, lustának,szerencsétlennek, gyengének, stb.tartják. pedig ebben az esetben ez mind nem igaz. Aki ezt nem tapasztalta, nem tudja, hogy milyen megélni mindezt. Itt nincs más megoldás csak az önismeret fejlesztése, esetleg karmavizsgálat. Én leginkább megpróbálom bizalommal fogadni az élet ezen kihívásait, tanításait,és úgy okulni belőle hogy az a javamra váljon. Nem minősíteni mindent negatívan, és látni a jó dolgokat is, akkor is ha nem az van, amit én akarok.
2015. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg meg akarsz szabadulni tőle, nem fog menni. Csak amint megértetted és elfogadtad az életedben a szerepét. Próbáld meg úgy szeretni mident, ahogy van. És ha imádkozol, a megértésért és elfogadásért tedd.
2015. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre valaki átlátja a helyzetemet.
2015. szept. 18. 07:38
 10/10 anonim válasza:
Ez a Hinamizawa-szindróma :D
2015. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!