Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hajtottam...

Szerelmi kötést hajtottam végre. Hatásos lehet? (Komoly válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés
A kötés a következő volt: 2db piros gyertyát vettem au egyikre az enyémet a másikra a szerelmem nevét. Fogtam két papírfecnit ez egyikre az én nevemet írtam amit a szerelmem gyertyáján égettem el a másikra a szerelmemét amit az enyémen. Növekvő hold van ma ugye és megvártam míg elég mindkét gyertya szorosan egymás mellett. Hatásos lehetett ez? Mennyi időn belül lehet látni a hatását?

2016. febr. 12. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ez így nem fog hatni. Szerencséd volt, hogy rossz formulát használtál. Ilyen nekifutással magadat is lekötöd, nem csak a "szerelmedet".
2016. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg viszont szeretni fog, az lehet azért is mert egyszerűen beléd szeretett, és nem a gyertyák maiatt volt. Mármint lehet, hogy akkor is össze jöttetek volna ha nem csinálod meg a kötést. De mivel csináltad a cuccot, és össze jösztök, jogosan hiheted, hogy a kötés hatásos volt. De ha nem jösztök össze, akkor azt hiheted (jogosan), hogy nem vált be.


Én személy szerint nem hiszek a szerelmi kötéses dolgokba. De nem nézem le azokat akik hisznek benne, én is hiszek olyanokban, amiben más nem.


Kérdésedre válaszolva: nem hiszem, hogy hatásos lenne. Ez az én véleményem. Szándékom nem rossz, csak más a véleményem.

2016. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.válaszoló ezt h érted? Miért volt rossz? Eredetileg az volt a célom h jóslást végezzek. Olvastam h a gyertya csonkból meg lehet jósolni és a gyertya lángjából is :)
2016. febr. 12. 23:35
 4/9 Legoman ***** válasza:
29%

Gyertya lángból gyakorlás nélkül nehéz jósolni, ráadásul a szemnek se jó hosszasan nézve. Viszont ugyanúgy lehet jósolni egy pohár vízből is, ha tiszta a víz. De gyakorolni kell azzal vele. :)


Csatlakozom az Huo-hoz, tényleg szerencse, hogy rossz volt a módszer.

Senkit sem szabad kényszeríteni a veled való létre!

2016. febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle jósolni. A szerelmi kötés, és a jóslás pedig eléggé messze állnak egymástól. A szerelmi kötés célja, hogy egy kiválasztott személy akaratát huzamosabb időre befolyásold, és arra kényszerítsd, hogy feléd fordítsa a vágyait, és érzéseit. Módszertől függetlenül ez gerinctelenség. Valakit kényszeríteni arra, hogy szeressen, függetlenül attól, hogy normálisan szeretne e téged, önző, és aljas dolog. Nem utolsó sorban pedig valójában nem lehetséges. Szeretetet, és a szeretetből fakadó érzéseket nem tudsz művi úton kikényszeríteni. Csak alantas érzéseket, vágyat, és ösztönös reakciókat. Emellett a legtöbb kötés nem csak a célszemélyt befolyásolja károsan, hanem a kedves küldőt is. A tiédhez hasonló, de működő módszerek ilyenek. Képzeld el az egészet úgy, hogy megátkozol valakit, hogy befolyásold az akaratát. Ha rossz a módszered, magaddal is ezt teszed.

A jóslás nem gyertyalángból történik, hanem nagyobb tűzből, lévén a gyertya lángja elég stabil, és egyszerű. Az élő tűz lángjaiból szoktak jósolni, ami különböző formákat, különböző intenzitással produkál. A viaszt pedig meg szokták olvasztani, vagy nagyobb gyertyát égetnek, ami elég olvadt viaszt produkál, és azt egy tál vízbe öntik. Annak az alakjából jósolnak. Amit te próbáltál, az ezeknek a félreértelmezése.

2016. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előttem szólóval. Örülj neki, ha nem sikerült. A kikényszerített érzelmek mindig visszaütnek.
2016. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hatásos. Komolyan.
2016. febr. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
67%
Ha lenne egy kis eszed akkor tudnád hogy a szerelmi kötés az fekete mágia. És nem szabad használni. A másik, hogy magadhoz láncolni egy embert aki talán nem szeret tényleg parasztság. Ismerek olyat akik jól elvoltak és a csaj csináltatott egy ilyen kötést és utána tönkre is ment a kapcsolatuk, és nem egy ilyen példát ismerek. Legtöbb esetben taszít és lelket rombol mintsem a beharangzott lángolás lenne. És nem csak a másik, de a saját lelkedet is lekötöd. Imádkozz inkább hogy nem jött létre a kötés, és a jövőben felejtsd el az ilyesmit..
2016. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Mágia használata előtt, tanulj erkölcsösséget! Önző célok, sekélyes kélyek miatt más ember életébe beleszólni, megmásítani, nagy szenvedést és büntetést vonhat maga után.
2016. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!