Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattam Mirellával egy...

Csináltattam Mirellával egy szerelmi kötést, ami történetesen sikerült is, de meggondoltam magam. Ezt neki nem merem megmondani, mert direkt szólt, hogy gondoljam át alaposan. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs valami házi módszer a leszedésére? Esetleg megpróbáljam más jósnővel leszedetni?

Nyomós okom van rá amiért ezt nem tőle kérdezem, úgyhogy kíméljetek meg a "miért nem tőle kérdezed ezt" válaszoktól légyszi!

Ha esetleg valaki nem tudná, hogy kiről van szó: www.szerelmi-kotes.tuti.biz

Egyébként a férfit szeretem akire csináltattam, de kiderült, hogy neki nem lehet soha gyereke, nekem meg az minden vágyam. Ezt már a kötés előtt is lehetett sejteni, de akkor még úgy gondoltam, hogy nem számít. Azóta rájöttem, hogy igenis számít.

Aki meg nem hisz benne, az kérem ne írjon!



2016. márc. 16. 06:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
És ezért otthagyod? Szomorú. Lombikbébi programról még nem hallottál? Ugyan nem a párodtól lesz a gyerek, ha ő nemzőképtelen, de lesz gyereketek, és közösen nevelhetitek fel. Ha a megoldás keresése helyett ott akarod hagyni, akkor egyszerűen nem szereted őt igazán, és az egész kötéses dolog fölösleges volt. Mondhatni kegyetlenség a pároddal szemben.
2016. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 homo ludensz ***** válasza:
89%

A férfit szereted a magad módján ezt nem kétlem hiszen tőle akartál gyereket. Most viszont hogy meghiúsult így leértékelődött a számodra az illető férfi. Úgy tűnik hogy te méricskélsz magadban hogy neked mi felel meg s mi nem. Ezt alátámassza számomra a szerelmi kötés mint cselekedet.

Most problémázol hogy vissza kellene csinálni? Tudod az én szememben egy ilyen kötéssel való próbálkozás egy másik ember legbensőbb életébe való beavatkozás arra hogy gyereket csináljon neked. Idővel meg azzal mennél Mirellához hogy megvan a gyerek és oldja fel a kötést.

Ne menj te senkihez! Gondolkozz el hogy mekkora az egód.Ez jóval olcsóbb mint bármilyen jósnő és hasznosabb is a jövődet tekintve.

2016. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Már eleve az, hogy valaki szerelmi kötéshez folyamodik, csúnya dolog. Más életébe való beavatkozás ilyen módon feketemágia - és vissza fog csapni. A többit meg már leírták előttem...
2016. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mikor csináltattad? Mennyi időre rá sikerült? Nekem nem sikerült egy kötés se,ugyhogy nem értem. Nem Miránál kötöttem. Hova valósi vagy?
2016. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Ó, neked sikerült? Mennyi idő utàn? Nekem már egy ève ès semmi. Milyen fura.

Házilag szerintem ne pròbàlkozz!! Keress màstakkor ha vele nem szeretnèd.

2016. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

leszedni le lehet, de sajnos a szerelmi kötés büntetést von maga után az isteni törvények szerint.

az életed el lesz átkozva, és az erőd vissza lesz vonva.

sorry... ezt megszívtad.

2016. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 homo ludensz ***** válasza:
84%
6*-os ne magyarázz be neki még több negatív gondolatot hiszen van neki elég. Mentálisan támaszra szorul azért fordult különböző praktikákat művelő felé.
2016. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azok egyáltalán nem érdekelnek akik büntetésről írnak, meg egyéb ide nem illő dolgokról, mert nem ez volt a kérdés. A kötés az égiek engedélyével jött létre, másképp nem is lehet.

A párom hallani se akar arról, hogy idegen spermával inszemináció. Ő azt mondja nem lenne képes más gyerekét nevelni. Neki egyáltalán nem lehet gyereke, ez már biztos.

Képtelen vagyok lemondani a gyerekről. Tudom, hogy egész életemben bánnám. Lehet szerintetek egy érzéketlen, gonosz nő vagyok, de kíváncsi lennék hasonló helyzetben ti mit csinálnátok...

Én úgy tudom, hogy a kötést fel lehet bontani ha rajtam kívülálló oka van. Nem tudom, hogy ez annak számít e. örülnék ha valaki majd a kérdésre is válaszolna.

2016. márc. 19. 00:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha ki akarsz szállni, akkor hol a kötés?

Eleve nem sikerült, ki se alakult, vagy már elszállt, tehát nem kell visszacsinálni.

2016. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 homo ludensz ***** válasza:
89%

Kedves kérdező! Elég régen foglalkozom "ilyen" dolgokkal és nyugodt szívvel ki merem neked jelenteni hogy ez a kötés sem az égben köttettet. Nem tanácsolok neked sem á-t sem b-t. Erre utaltam mikor az előbbiekben a negatív (bűntudat) beágyazódásától a mély tudatba jelenségtől óvtalak.

Az égiek áldása semmilyen "tudós" praktikák: kötésen vagy oldáson nincs. Tudod vannak az univerzumnak törvényei melyeket inkább nem célszerű áthágni.

2016. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!