Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Történeteket amire nincs...

Történeteket amire nincs logikai és ész szerű válasz szívesen elolvasnám ?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Itt egy:

Egyzer valaki az ésszerű szavát ész szerűnek írta

Stlzerintem erre nincs magyarázat

2016. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
És egyszer valaki az észszerű szavunkat ésszerűnek írta. Erre sincs magyarázat. 😯
2016. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél elő egy Bibliát.
2016. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ozmium42 ***** válasza:
Nézd meg a One Punch Man-t.
2016. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

1, Egy éjszaka arra ébredtünk, hogy az előszobában nagyon hangos sercegés volt, és nagyon erős fény áradt minden irányba. Ez pár másodpercig tartott, mire kinentünk, már semmi nem volt ott. Én égésre utaló nyomokat, kormolódást kerestem a kapcsolók, dugaljak környékén, de semmit nem találtam, de semmilyen különös szag sem volt. Azóta sem tudom, hogy mi lehetett.


2, Egyszer megállt 2 óra az egyik szobában 00:16-kor. Ez azért volt érdekes, mert egymástól teljesen független órák voltak. Az egyik egy elemes falióra, a másik 220V-ról működő ébresztőóra. Lehetett véletlen is, de erre kb. nulla az esély.

2016. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És itt is találhatsz érdekes írásokat:

[link]

2016. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedvencem:

[link]


Bár ez már nagyon hajmeresztő :D

2016. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer, amikor még általánosba jártam, akkor egy jóval alattam járó 4. Vagy 5.-es(pontosan nem tudom) gyereknek az apja súlyos agykárosodást szenvedett egy autóbalesetben. Azóta viszont csak latinul tud beszélni, pedig sohasem tanulta. Sajnálom szegény fiút, mert azóta csak google fordítóval érti meg az apját :\
2016. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es, melyik almenüben vannak a "hajmeresztő" dolgok?
2016. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Tartalom alatt. 90%-ban a legelvetemültebb összeesküvés-elméletek, kitalációk, megmagyarázhatatlan dolgokra ráerőszakolt logikátlan magyarázatai vannak.
2016. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!