Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Varázsigéket is tanulhatok...

Varázsigéket is tanulhatok úgy, hogy mellette Démont idézek, és a mágiával foglalkozok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Démoni mágia, és a hozzám közel álló fekete mágia két teljesen külön dolog, de most olvastam a tündérek (?) varázslatairól, és hasonlított azokhoz a varázslatokhoz, amiket a fekete ill. a mágiában használnak, annyi különbséggel, hogy ki kell mondani a varázsszót/igét, miközben a mágiában összpontosítani kell rá. Nem tudom, lehet hogy rosszul értelmeztem, de mindhármat csinálhatom, vagy döntenem kell? Esetleg van erre valami szabály? Vagy lehet lépcsőként használni?

És még annyi, hogy azt is olvastam, hogy a tündérek (?) varázsigéi az átkok kivédésére szolgálnak legfőképp. Ezért is van a kérdésem, hogy űzhetem-e ezeket együtt, mégis külön? Vagy egy embernek már túl sok?

Légyszi ÉRTELMES VÁLASZOKAT adjatok, előre is köszönöm :)



2016. márc. 29. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuha', erről még sokat nem hallottam, annyi megeshet, hogy ütik egymást, vagy a visszacsapódástól véd meg az egyik. Arra figyelj, hogy védd be magadat, én sokszor szívtam ilyesmivel és nem is tudtam mit csinálok.
2016. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából akármit csinálhatsz együtt akármivel elméletileg. A gyakorlat kicsit már trükkösebb. Azok a természetszellemek, amiket általában tündérnek hívnak, tartanak az embertől, mert az ember zajos, és heves. Ahhoz, hogy ezekkel a szellemekkel foglalkozhass, nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak kell lenned, legalább addig, amíg dolgozol. A démonokkal viszont így nem lehet bánni. A két állapot, amit fel kell venned a két munkához majdnem kizárja egymást. Ez az oka, amiért nem nagyon szoktak fekete mágiát, és fehéret keverni. Túl drasztikus szemléletváltást igényel. A módszertan szinte teljesen azonos, a különbségek, amiket említettél jobbára nem léteznek. A kimondott szóra való összpontosítás mindig erősebb, mint ha magadban idézed fel a szöveget, nem csak a tündérekkel kapcsolatos munkában. A kimondott szó fókusz, az elmédet tereli arra a dologra, amit el akarsz érni. Elhagyható, ha a koncentrációd tökéletes, akár fekete mágiát gyakorolsz, akár "tündérmágiát".

Nem tudom, milyen forrásban találtad, hogy a "tündérmágia" átoktörésre jó. A természetszellemek nem nagyon találkoznak átkokkal. Eleve nem nagyon mennek olyan környezetbe, ami táptalaj lehet egy átoknak. Ha érdekel, mire képesek, elég ha megnézed, hol élnek.

2016. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, legalább is nem úgy akartam megfogalmazni hogy a tündérmágia átoktörésre jó,hanem hogy bizonyos szintű átkot háritani tudnak.

De valószínűleg hibás forrás, ezért sem teljesen világos számomra.

2016. márc. 29. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkodj abba az irányba, hogy ha olyan szemléletmódot választasz, ami segít számodra, hogy természetszellemekkel foglalkozhass, akkor nem adsz táptalajt az olyan negatív dolgoknak, mint az átkok. Minél jobban ebben a nézőpontban tudsz maradni, annál erőteljesebb lesz a hatása. Nem csak ez az előnye, amellett, hogy könnyebben tudsz majd foglalkozni természetszellemekkel, még az egészséged is javul, meg hasonló pozitív hatások. Ez persze csak ha tartósan ebben a nézőpontban tudsz maradni. Az előnyei csak akkor érvényesülnek igazán.
2016. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!