Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Feláldoznátok az életeteket a...

Feláldoznátok az életeteket a helyemben ezért?

Figyelt kérdés

Ha ti tudnátok egy olyan tárgyról ami olyan tudást (boszorkánytudást) adna nektek amit még a világ nem látott vagy esetleg azonos az Istenével vagy egy kevéssel kevesebb,de viszont ha nem bírnátok viselni azt az erőt az életetekbe kerülne,vagy ki tudja hogy és még mibe elsajátítanátok az az erőt?

Én nemtudom mit tegyek...félek hogy mi lenne...

de hozzáteszem hogy míg mást a tükörbecsücsörítés érdekel engem NEM! Nemtudom mit tegyek félek....

elsajátítanátok?

lehet hogy túl gyáva vagyok hozzá...de elmegyek oda ahol az a tárgy van és megpróbálom....

mit tennétek a helyemben?



2016. ápr. 12. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznék több sci-fit.
2016. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben leállnék az anyagról. :D
2016. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy mennyi igaz a kérdésből, és a leírásból, de az most mindegy is. Ilyen tárgyakhoz nem férhetsz hozzá, mert egyfelől emberek őrzik, másfelől minél erősebb egy tárgy, annál jobban védi magát az illetéktelenektől. A haláltól pedig nem érdemes félni. Annál sokkal rosszabb is történhet veled, ha olyasmibe nyúlsz, amibe nem kéne.
2016. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj már egy kicsit, pontosan hogy is néz ki az a tárgy? :D Egy beszélő nyalóka?
2016. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
ez volt az egyik filmbe átata a tudást és belehalt:'DD
2016. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bevállalnám.
2016. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez ziher kamu . Ha igaz volna tuti hogy nem itt kérdezgetne tök ismeretlen emberektől
2016. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mi az hogy emberek őrzik?xdd

a mai emberektöbbsége a tudomány részébe hisznek inkább az életnek

ez igaz egy régi mondhatni elhagyatott erdőbe van de félek...

és de,itt kérdem mert itt névtelenül kérdezhetem ha otthon kérdezném tuti aztmondanák meghülyültem...

igazábol nem a haláltol félek hanem hogy azután miután megtettem a tárggyal azt a bizonyos dolgot amit kell,mi fog történni...

de ti megtennétek?

2016. ápr. 12. 18:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Én megtenném. :) élvezném,és a ezt a tudást nagyon jól tudnám használni
2016. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!