Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gyertyás varázslatot próbálta...

Gyertyás varázslatot próbálta valaki?

Figyelt kérdés
A februäri Csók és könnyben ir egy olyat,hogy mit tegyek,hogy belém szeressen.2gyertya kell.kézbe kell venni,elképzelni hogy az adott személyt jelképezi.a gyertyákat néhány napig egymástól távol fel kell tenni a polcra.Majd naponta meggyújtani és egyre közelebb tenni egymáshoz,és mikor teljesen egymás mellé kerülnek összekell olvasztani öket. Tudom,hogy sok ilyesmire a joakaró,gunyolodó,de most kérlek azok irjonak akik hisznek benne,próbálták.

2016. ápr. 19. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
szerintem nem elmetrükel kel b nőt szerezni
2016. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát látom leis pontoztak 0ra :-). Igen régen ënis évekig jártam szakértöhöz más valaki miatt,és a vagyonokat leszámitva amiket odaadtam nnem sok eredménye lett. A vonzás törvényében hiszel?
2016. ápr. 21. 13:19
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

Le hát... :D Várható volt.

A könyvet nem olvastam, de egyébként hiszek benne valamennyire, viszont ennél összetettebb kicsit a rendszer, amiben hiszek, a leírt példából kiindulva is, hiszem, hogy vannak dolgok, amiket nem tudok bevonzani az életembe, okkal. Ő pl ilyen volt, és bár szerintem bele lehet piszkálni ebbe a mágia segítségével mondjuk, de talán még erősebb (sötétebb?) eszközökhöz kellett volna nyúlni, ahhoz meg én nem értek és nem is ismerek olyat, aki igen. A pozitív-negatív események bevonzásban hiszek, és az általános adok-kapokban is, de mondjuk, hogy egy öt évig tartó boldog kapcsolat ezzel az egy adott emberrel megért volna nekem egy aprósejtes tüdőrákot a végén, ha a pálmalevelem szerint nélküle viszont nyolcvan éves koromig fogok élni és leáll a szívem a legszebb álmomban. Ha érted, mit akarok mondani, nyilván ennek csak a fele komoly, de szeretek kínomban önironizálni. :D Egyébként azt pl elhiszem, hogy be tudtam volna vonzani ezek alatt az évek alatt egy kapcsolatot, akár még boldog kapcsolatot is, de kit érdekel bármiféle kapcsolat, ha már megtaláltam Azt, akivel ezt szeretném...


Na jó, elég belőlem ennyi. Szóval, megpróbálod ezt a gyertyázást? :) Meg, ha gondolod, elmesélhetnéd a régebbi történetet is, érdekelne, hogy kivel és mit csináltatok, és hogyan alakult. De csak ha szeretnéd, vagy akár priviben.

2016. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!