Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell alkut kötni a...

Hogyan kell alkut kötni a Sátánnal/eladni a lelkemet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, béna vagy.
2016. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Akit a Sátán arra érdemesnek tart, azt megkeresi.

Selejtes árút ő sem vesz.

2016. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz,hogy lehetnék erre érdemes?
2016. ápr. 20. 20:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek neki a lelked? Miért fizetne érte? Ingyen is meg fogja kapni... Már az égiek be is írtak a neved mellé egy fekete pontot, amiért ez a kérdés megfogalmazódott benned.:)
2016. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"És mit gondolsz,hogy lehetnék erre érdemes?"

Nem az a lényeg, hogy én mit gondolok, hanem hogy Ő mit gondol.


Egy ötlet:

Élj a legszentebb szentekhez méltó életet, jótékonykodj, mondj le a földi hívságokról. Ezzel értékes trófeává válsz a szemébe és meg fog keresni.

Mert minek kötne alkut olyannal, akinek a lelke az élete alapján úgyis az övé lesz?!

;-)

2016. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 death42 ***** válasza:
64%
Miért akarsz olyasmit eladni, amid nincs? Szted ez fer ajánlat?
2016. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Miből gondoljátok hogy nincs lelkem vagy olyan életet élek hogy mindenképp megkapná? Nem azért akarom ezt mert rossz ember vagyok, csak elegem van abból hogy az isten le se szar! Hogy a szüleim gyűlölnek mióta megszülettem, a suliban minden áldott nap megvernek, mindenki utál és ha nagy ritkán valaki hozzámszól akkor is csak annyit hoy "öld meg magad!"

AZÉRT TETTEM FEL A KÉRDÉST MERT ELEGEM VAN A FOLYAMATOS MEGALÁZÁSOKBÓL! Én csak boldog szeretnék lenni!

2016. ápr. 20. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:

"Miből gondoljátok hogy nincs lelkem vagy olyan életet élek hogy mindenképp megkapná? "

Azt nem gondolom, hogy nincs lelked. Mindenkinek van.

Azt, hogy a Sátán mindenképp megkapja, abból gondolom, hogy a kérdésed a vele való "üzletre" vonatkozik, nem az isten segítségét keresed.


"elegem van abból hogy az isten le se szar! "

Minimális logikai készséggel is belátható, milyen bugyuta az érvelésed.

Azért rossz az életed, mert Isten le sem sz3r?

Miért nem azért, mert a Sátán azt rosszá teszi, hogy megutáld Istent?

Vagy a Sátán eddig segített neked? Ha ő nem sz3rna le, akkor már segített volna, nem? Vagy ő csak ellenszolgáltatásért "segít"?

A ( jó esetben) pár évtizednyi földi lét megkönnyítéséért vállalod az örök kárhozatot?

2016. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 death42 ***** válasza:
32%

Szóval nem vagy lelketlen? :D

Istennek semmi köze, hogy ilyen életed van. Ha mindenki utál az jelent valamit. Valakit nem lehet csak úgy utálni, és azért vernek, mert megtehetik veled. Ha eladod a lelked mi fog változni? Sátán bácsi jól ellátja majd a verőemberek baját? A szülők ok nélkül gyűlölnek? Ugyan már. Szeretsz áldozatot játszani. Mazochista vagy? o.O

2016. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rabszolga tartótól rabszolgatartóhoz? Ennyire kevés az önálló gondolatod?
2016. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!