Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt olyan, hogy elátkoztál...

Volt olyan, hogy elátkoztál valakit és működött, de utána megbántad?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Bár valójában nem átkoztam el, csak mérgemben, csalódottságomban, vagy irígységemben kiabáltam néha mindenfélét, amit nem kellett volna.Tehát nem szándékos "hivatalos" átok volt.Bizonyára nem is az én hibám, hogy utána megtörtént a baj.Mégis nagyon bánt!
2016. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mentségemre szóljon, hogy gyakorlatilag önkívületi állapotban voltam, utólag mondták el, miket sikítoztam bőgve, én nem emlékszem rá (nem ittam vagy drogoztam, valahogy fájdalmamban és csalódottságomban jött rám a roham, teljesen összeomlottam.) Sajnos, úgy tűnik, fogott is rajta, normál tudatállapotban soha nem kívántam volna ilyet senkinek.
2016. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan is érdekel ha nem bántad meg ?
2016. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

persze, főleg ha önátokról van szó, ami mindenkinél gyakori :)

Szidjuk magunkat, hogy de bénák vagyunk, aztán meg csodálkozunk ha nem sikerül az életben semmi

2017. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A ferjem szeretoje csunyan viselkedett velem,elatkoztam,7 ev mulva hatott az atok csak...

Nem,nem bantam meg,es nem szallt vissza ram...

2017. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valkit elátkozok, azt előtre jól átgondolom, megérné-e a ráfordított energiát. Ha nem, elszidom mindennek, ha igen, keservesen megbüntetem.
2017. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt.
2017. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt de Csak részbe bántam meg Ezt a jelet küldtem rá


[link]


Fehér krétával kell rajzolni és ........

2021. jan. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!