Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarországon kitől tudnék...

Magyarországon kitől tudnék tanulni a mágiáról?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 16:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Színvonaltól függ. Ha a lelkes amatőr szint megfelel, akkor sokat találsz.Szerintem olyat is, aki szívességből is elmagyarázza az alapokat. Hozzáértőt viszont szinte biztos hogy nem fogsz találni.
2016. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem bármelyik pszichiátriára bemész készséggel segíteni fognak.
2016. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó: XD


404

2016. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 homo ludensz ***** válasza:
Amennyiben konkrétan leírod a kérdéseidet a mágiával kapcsolatban én a tudásomhoz mérten igyekszem megválaszolni.
2016. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tőle bruttó 20 rugóért óránként.
2016. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én ingyen is segítek, írj nekem és elmagyarázom, ami érdekel.
2016. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 homo ludensz ***** válasza:

Amennyiben a személyemre gondolt a hozzászóló akkor bizonyára téved. Igaz hogy évekkel ezelőtt a csoport minden tagja fizetett az előadónak az elméletért és a gyakorlatokért de az ingyenességet szerencsére megengedhetem magamnak.

Válaszokat ígértem a felmerülő kérdésekre mert rengeteg téveszme van a mágiáról a közhiedelemben,elég csak az itt megjelenő igényeket és fals válaszokat olvasni.

2016. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Olyan könyveket keress amit , ebben a témában valamit elért emberek írtak és nem csak elméleteket gyártanak v. találgatnak .
2016. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Corpus Hermeticum, Tabula Smaragdina, ezeket kiadták könyvben. A hermit kiadó kiadásában érdemes őket beszerezni. Ismeretterjesztő munkának

Várkonyi Nándor-Varázstudomány I-II

Hamvas Béla-Scientia Sacra

Róheim Géza-A Varázserő fogalmának eredete

Paul Brunton-Misztikus tanítások

Swami Panchadasi-a harmadik szemtől a tisztánlátásig

Ezek a könyvek megadják az alap fogalomkörnyezetet, és némi elképzelést arra nézve, merrefelé lehet fejlődni.

2016. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el magadat önállóan képezni. Először pszichológia, majd általános spirituális témák (jóga különböző fajtái, csakrák, reinkarnáció, stb.), majd mágia. Ha jók a szellemi képességeid, és alsóbb csakrán terén is elértél egy olyan fejlettségi szintet, hogy ne nyírd ki magad egyből, emellett tényleg elkötelezett vagy a mágia mellett akkor egy idő után rá fogsz találni a mesteredre.


Mo.-on is sok hozzáértő mágus van, csak nem reklámozzák magukat.

2016. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!