Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarországon kitől tudnék...

Magyarországon kitől tudnék tanulni a mágiáról?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 16:39
1 2 3
 11/29 homo ludensz ***** válasza:
Vitathatatlan hogy sok önként magát kinevező mestermágus van. Magam nem tartozom közéjük. Elindultam egy úton Franz Bardon könyvei nyomán bár már akkorára a REIKI-n és egyéb beavatásokon már túl voltam és azért bátorkodtam ajánlani hogy a felmerülő kérdésekre ha tudok válaszolok.
2016. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Gyakorlati szinten jutottál valamire Franz Bardonnal? Valahogy nem nagyon működött nekem az, amit leírt.
2016. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz csakrákat megnyitni de csak a szív csakrát és a felette levőket először !! Az alsó csakrák un. karmaraktárak , viszont ha Pl: a szív csakra nyitva van már nem tudnak gondot okozni !
2016. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

13. tanulmányaim és tapasztalataim alapján a fölsőbb csakrák is karma raktárak. Mindegyiket óvatosan kell kezelni és lassan tisztítani, fejleszteni.


Huo Xianren, én ismerek személyesen olyan embereket akik kisujjukból kirázzák Franz Bardon leckéit. Én még nem tartok ott, de rajtuk keresztül sok mindent megtapasztaltam. Bardon teljesen hiteles. Nem akarok bunkó lenni de attól még, h te nem jutottál vele sokra és nem ismersz magas szintű mágusokat, attól még nem kéne egész Mo.-ról negatívan nyilatkoznod.


1. oldal utolsó válasza is én voltam.

2016. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek, hogy attól, hogy nekem nem működik Bardon módszere, még nem feltétlen hülyeség. Nekem minden esetre fura.

A szinte biztos hogy nem fog találni, és a nincs között elég nagy a különbség. Ugyan kétlem, hogy túl sokan lennének, de nem is ez a lényeg. Megtalálni őket, és elérni, hogy tanítsanak, az a szinte lehetetlen. Erősen kétlem, hogy bárkit tanítanának, aki elég lelkes, és eléggé akar tanulni.

2016. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 homo ludensz ***** válasza:
Még talán annyi idekívánkozik hogy havonta 1x jöttünk össze és közösen átvettünk egy egy leckét és megbeszéltük ki mire jutott vagy hol akadt el. Ez nagyjából emlékeim szerint másfél évig tartott. Azután szétszéledtünk. Addigra mindenkinek megvoltak a kellékei és a gyakorlatokra az otthoni helye. Nekem annyiban volt előnyöm hogy előtte az AMORC.-nak tagja voltam és saját "oltárral" rendelkeztem.
2016. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy találj rá a Mesteredre...Az Univerzum megtalálja a helyes utat: térben, időben.
2016. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Szinte L válasza:
Szepes Mária írta a legtöbb könyvet erről [link]
2016. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

. tanulmányaim és tapasztalataim alapján a fölsőbb csakrák is karma raktárak. Mindegyiket óvatosan kell kezelni és lassan tisztítani, fejleszteni. ( ?)


Ezzel a mondattal nem tudok egyet érteni .

Függetlenül attól , hogy nagyon kevés ember tudja úgy megnyitni a csakráit mint egy jóga mester .

A szív csakrát folyamatosan fejleszteni , teljesen veszélytelen ( ugyan ez igaz a torok csakrára is ) . Aki ennek az ellenkezőjét állítja mindenkit elriaszt a kundalíni jógától . Pedig egészséges , pozitív személyiséggel lehet gyakorolni ezt is .

2016. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Magát a kundalini jógát lehet, persze, csak a kígyóerőt, a kundalinit nem szabad felébreszteni. A jógikra nem véletlenül érvényesek szigorú előírások, ha fel akarják ébreszteni a kundalinit. Maga a felkészítő jóga ténylegesen egészséges, hiszen arra fejlesztették ki, hogy felkészítsen a kundalini felvezetésére. De ha ez a felkészítés nem tökéletes, akkor a kundalini komoly károkat tehet a testben, és még inkább a szellemben. Nem elég a csakrákat fejleszteni, az érzelmi, és gondolati tisztaság, és szilárdság is előkövetelmény.
2016. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!