Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » OUIJA-táblánál hogy lehet...

OUIJA-táblánál hogy lehet utólag bezárni a kaput?

Figyelt kérdés
Papírból csináltam egy táblát, planchette helyett 5 ft-ost használtam. Tettem fel kérdéseket, és válaszolt, akármi is volt az. Nem én mozgattam a pénzt. Viszont nem zártam be a kaput...Azóta furcsa erők jelenlétét érzem...negatív erők, amik húznak lefelé... A múltkor boltba menet éreztem...mintha valami erő húzott volna előre...nem a szél volt, tudom...

2016. máj. 3. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert AZ ALDI OLCSÓ!
2016. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lukáccsal lehet gondólom.
2016. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kulcs nem Lukács. mit írok én? o.O
2016. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt bezárnád a kaput, zavarjad vissza az azóta kéretlenül átjötteket, nem biztos, hogy jó, ha itt maradnak!

Ebben viszont igazad van:

"...mintha valami erő húzott volna előre...nem a szél volt, tudom..."

Hiszen csak a forgószél húz, a "hagyományos" tol!

.

A tanulópénzt fizeted, mert nem ismered, vagy nem vetted figyelembe a mondást: "Ha nem mestere, gyilkosa!"

2016. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha atablara irtal viszlatot akkor ha azon vegighuztad nincs baj.viszont ha meg is mond azt hogy "SZÁZEMBERÖLTŐ"
2016. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!