Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan oldjam fel? (Nem, nem...

Hogyan oldjam fel? (Nem, nem a szerelmi kötést! )

Figyelt kérdés
Üdv, 16 éves vagyok, születésem után nemsokkal katolikus kereszténynek kereszteltek el, egy pap által. Undorítónak találom, hogy valakit szó szerint beavatnak egy vallásba, az akarata ellenére, mert akkor még nem tud dönteni, és mások döntenek arról hogy Ő hova tartozzon. Ez bűn a szabad akarat ellen. Mindegy, nem azért írok hogy vallási háborút indítsak, abból úgyis elég sok zajlik manapság. Valami szent vízzel vagy mi a tökömmel csinálták, Ti biztos jobban tudjátok, hogyan oldhatnám fel, hogy HIVATALOSAN SE legyek keresztény? Fel lehet oldani a megkeresztelést?! Ha nem akkor nagyon dühös leszek, szintén más téma. Mert mivel hogy katolikus kereszténynek kereszteltek hivatalos úton, így hivatalosan annak számítok, azt akarom, hogy hivatalosan se számítsak annak, és én vehessek fel egy nekem tetsző vallást, vagy HIVATALOSAN se legyen vallásom. Köszi a segítséget! Menetét is írjátok le, bemegyek a keresztény templomba, és mit mondok a papnak/érseknek? Gondolom nem kell érte fizetni és túl sok időt sem vesz igénybe.

2015. ápr. 4. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a keresztény katolikus vallás szerint élni, akkor semmi gond, nem kell úgy élned. Ennyi. Senki nem fog azért megbüntetni, ha elhagyod azt a vallást, amit rád kényszerítettek. Ezért nem kell bemenned reportra semmilyen paphoz. Felejtsd el, hogy katolikussá avattak, és vegyél fel olyan vallást, amilyet szeretnél, vagy semmilyet se gyakorolj. Ebből ne csinálj ekkora gondot.
2015. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én akkor is hivatalosan meg akarom oldani hogy ne számítsak annak.
2015. ápr. 4. 19:34
 3/21 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, szintén itt volt feltéve ugyanez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__5..

2015. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

És ez miért ezotéria?

Lespricceltek vízzel, na és?

Nem jársz templomba, ennyi.


Egyáltalán honnan veszed, hogy hivatlosan katolikus vagy?

Írj a papnak aki keresztelt vagy passz.

Semmi bajod nem lesz.

Senki nem fogja gondolni, hogy keresztény vagy.

2015. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A zsidóknál körülmetélés van. Ez azt jelenti, amikor a csecsemő pisilőjéről a bőrt lemetszik. Ha egy ilyen ember már nem akar zsidó hitű lenni, akkor szerinted a bőrt hogyan varratja vissza? Sehogy. Képzeld el, azzal hogy kicsesztek, a hiányzó testrészét már nem tudja visszarakatni!
2015. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A döntésed nem a tied volt, tehát lépjél túl rajta. Ne aggódj.
2015. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De van rá mód????? Nem érdekel ha csak egy kis langyos víz!!! Becsület dolog, nem arról van szó, hogy zavar, meg hiszek benne, de a BECSÜLETEMET SÉRTI!!!
2015. ápr. 4. 19:56
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom:(


Megkeresztellek téged az: Atya, Fiú, Szentlélek nevében!

Amen.

2015. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szärkazmus?
2015. ápr. 4. 20:04
 10/21 anonim ***** válasza:

A templomi keresztelés nem ér semmit, de az a víz, amit én adok, lemoshatatlan. :P


https://www.youtube.com/watch?v=bkk4ctrrJHw

2015. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!