Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sorsjegy nagyobb nyereményt...

Sorsjegy nagyobb nyereményt hogy lehet bevonzani, valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés
Most ne gyertek azzal, hogy csalás a sorsjegy, meg hasonlók, mert igen is vannak, akik már nyertek nagyobb összegeket. Kaparós sorsjegyekre gondolok.

2016. júl. 14. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Amit az utolsó leírt az nettó marhaság. Ne vedd be.
2016. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azèrt egy próbát megèr :D te tőlem aztán olyan hangulatban èldegèlhetsz ès okoskodhatsz amilyenbe akarsz. A kèrdező normális kèrdèst tett fel ès normális választ kapott. Arról senki sem tehet, hogy hülyèn èrtelmezted amit leírtam. Olvasd el mèg 5x ès közben használd az agyacskád.
2016. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyébként én azt nem értem, hogy a magukat nagy jósnak tartó egyének hogyhogy nem vállalnak olyasmit, hogy segitsenek ilyen sorsjegy kérdések megfejtésében? Például hogy hanyadik sorsjegyet húzzam ki, meg melyik nap stb.?
2016. dec. 21. 21:22
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

A jósok annyira jósok mint amennyire egy csimpánz, krodil.

Azt a tulajdonságát használják ki az embernek amit Hit nèven ismerünk.

Ők mondanak neked valamit, te elhiszed, mert egy jós mondta aki látja jövőt. Azzal, hogy te elhiszed amit mond, meggyőződèsed lesz róla. A meggyőződèseket pedig a tudatalattid mint a törvènyeket betartattja veled. Azaz te idèzed elő a jóslatot azzal, hogy fèlsz nehogy megtörtènjen, vagy azzal, hogy alig várod, hogy bekövetkezzen, mivel tudod, hogy be fog következni mert mondta egy jós aki látja a jövőt.

De senki sem láthatja a jövőt mert folyamatosan változik.

2016. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem 15e volt a rekordom

szarul jöttem ki hó közben pestre kellet mennem egy képzésre 15 volt a beugró, de nekem csak 2 napi kajára és az oda vissza útra vlt pénzem (kártyán), nyílván lemondtam róla. bementem a dohányboltba vettem +kv-t és maradt annyi kp így vettem eggyet, de csak úgy hogy már nem mindegy? és nyertem, így meg lett a képzés aaz uda vissza út, és még 1,5 napi kajára, arról meg kiderűlt hogy szinte teljesen meg van oldva így csak ebédre kellet

2018. szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges! A vonzással bármit meg lehet kapni, csak sokszor van benne egy csavar, de működik! 10 éve vagyok Titok megszállott :)
2023. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!