Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek létezik, hogy egy...

Szerintetek létezik, hogy egy babát megszállt a démon, és képes mozogni, csúnyán beszélni, rossz érzést kelteni másokban? Láttam, hogy Ebay-n is lehet venni ilyesmit, és szerintetek az képes az előzőekre?

Figyelt kérdés
Én ugyan nem nagyon hiszek benne, de nagyon meggyőző.

2016. aug. 27. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebay-en volt aki az életét adta el...(szó szerint ház ,kocsi,nyaraló,!barátok!...stb) szval minden szir-szar van ott
2016. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet meggyőző ami nem lehetséges... Egyébként meg aki megveszi az mit csinál mikor rájön hogy átverték? Ez sima átverés, drágábban lehet eladni egy babát az átverhető hülyéknek.
2016. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Ebay-on lehet venni démonal megszált babát venni? Angyalos estleg amit angyal szállt meg olyan nincs???
2016. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De volt, de az elrepült.
2016. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:(
2016. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet, én mintha már láttam volna, de nem biztos. Valami védő szellem van benne..
2016. aug. 30. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem, mert a démonok nem szállnak meg senkit.

Üdv

2017. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!