Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy éve hagyott el a volt...

19780805 kérdése:

Egy éve hagyott el a volt párom a kisfiammal nagyon szeretném őket vissza kapni mágia segítségével lehetséges? Eddig nem sikerült sajnos

Figyelt kérdés

#család #kisfiam jövője
2016. szept. 17. 18:36
 1/7 anonim válasza:
95%
Kommunikációval kell megoldani az ilyet. Beszéljetek bizonyítsd tettekben tegyél meg érte mindent kedveskedj járj a kedvébe de mágiával nem fog inkább imával.
2016. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ne akard irányítani mások sorsát és elkerülni a sajátodat!
2016. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha van láthatóság és nem akarod ezt a jogot elveszteni, jobb nem olyan dolgokba belekezdeni ami megkérdőjelezi a beszámíthatóságod.
2016. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hallgassa a #3-ra.
2016. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hozzá szolásokat , sajnos már nem szeret, nem hajlandó beszélgetni , velem úgy érzem ki lettem használva, nem vagyok idióta hiszek az ilyen földön túli dolgokban ,és szeretném a kisfiam családban felnevelni, én szeretem őket meg akarok változni meg is fogok de nem kaptam esélyt,
2016. szept. 18. 08:52
 6/7 anonim válasza:
71%

1. A leírásodból az derül ki, hogy ez a hajó már rég elment, kár verned magad rajta.

2. Egyébként is, mit akarsz te egy ilyen rongy alaktól? Hidd el nekem, sokkal jobb egy szülő mellett felnőni, mint egy családban, de állandó feszültségben (ami garantált, ha visszaédesgeted magadhoz az exedet).

2016. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Én a hatos véleményén vagyok.

Hozzáteszem úgy látom egy kicsit beleszakadtál ebbe a dologba. Ez mondhatom - sajnos - általános ! Közhely de igaz: az idő majd gondoskodik róla. Az viszonr biztos, hogy egy év után dolgoznod kell rsjta, hogy változzon.


Elég a befeléfordulásból, a hozzá hasonlitgatásból, a begubózásból, az önvádból, az önsajnálatból!!! EMELD FÖL A SEGGED ÉS LÉPJ TÚL RAJTA!!! MOST! SEMMI DE! SEMMI HÁTRATEKINGETÉS!!! MAGADÉRT!!! A GYERMEKED BOLDOGULÁSÁÉRT! NEM VAGY EGY SAJNÁLATRA MÉLTÓ TUTYI- MUTYI SZAR. ANYA VAGY!!!! CSINÁLD!! A LEGJOBB DOLOG AMI TÖRTÉNHETETT VELED, HOGY EGY ILYEN EMBERTŐL MEGSZABADULTÁL!!! EZT SZEM ELŐTT TARTVA NYISS MÁS FELÉ!

2016. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!