Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A testvéremnek foglaltam...

A testvéremnek foglaltam Ryanairnél repjegyet, szept.27-re de nem tudom végül sajnos magammal vinni. Azt irják a ryanair honlapján hogy törlés nem lehetséges. Akkor ezekszerint buktam a pénzt és nincs teendőm ugye?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Buktad a pénzt és nincs más teendőd.
2016. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod visszavonni, csak esetleg átiratni, de annak ára van.

Miért nem tudod magaddal vinni, nincs valaki helyette? Nyaralni mentek?

2016. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szept 27 még messze van... Meg lehet próbálni meghirdetni, névátíratással - lehet, hogy valakinek még úgy is megéri... Persze attól is függ, mennyiért vetted...
2016. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Erősen lebeszélnélek minden olyan próbálkozásról, amivel megpróbálnád eladni a már megvett jegyedet. Totális baromság, még ember soha nem adott túl így a jegyén.


Vagy utazzátok le, vagy hagyjátok a fenébe az egészet.

2016. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

4-esnek:


Lehet, hogy nem túl kelendő így, de a próbálkozás nem kerül semmibe a kérdezőnek, ha meg nem csinál semmit az biztos bukta.


Mondok egy példát: aug. 27-én Budapest-Barcelona 48.990 ft. ha pl valaki annak idején jó áron megvette 10 ezer ft-ért és most nem tud kimenni, s meghirdeti 10.000- ért, akkor a névátírási díj 14.600 ft, Összesen 24.600 ft 49 ezer helyett. Ez miért is baromság? "Csak" 24 ezret spórolt vele...


Az más kérdés, hogy nehéz lehet olyan embert találni, aki pont akkor pont oda menne... De ma már van olyan oldal is, ahol pont az ilyen jegyeket lehet meghirdetni, csak most fejből nem tudom, melyik az...

2016. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!