Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 3 szemem már nyitva lenne?!

3 szemem már nyitva lenne?!

Figyelt kérdés
Tegnap megpróbáltam felnyitni,a 3 szemem,és amikor próbálkoztam olyan bizsergést éreztem,meg egy kis szédülést,aztán rendesen éreztem hogy mintha valami felnyitódott volna,és teljesen másképp éreztem magam,olyan felemelő érzést éreztem,szerintetek siketült?Egyébként nem kérek gúnyolódó válaszokat és társai,ez a kérdés azokhoz szól akik hisznek az ilyesmiben.

2016. szept. 18. 10:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat,sikerült fentebb elírtam.
2016. szept. 18. 10:10
 2/13 anonim ***** válasza:

Én télen meredt szemekkel néztem a padokat a misén. És forróságot éreztem benne.

A látásnak van köze a hangulathoz. A nem látás csökenti az önbizalmat.

2016. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Őszintén,ezen most sírjak vagy nevessek?
2016. szept. 18. 10:22
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem.


én tudatalatt "véletlenül" aktiváltam a harmadik szemem és mindenféle túlvilági dolgokat éreztem és érzékeltem. nem bizsergett semmim és nem is szédültem.

teljesen máshogy láttam az evilágot is, inaktiválnom kellett, mert valami más is előjött. természetesen ehhez segítség is kellett.

2016. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az az érzés, mikor valami felnyitódik?
2016. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
:D :D
2016. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:)Az olyan érzés amikor a f...sz a sz...dba szorul :)
2016. szept. 18. 12:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor az nem a harmadik szemed volt!
2016. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Akkor lehet, hogy nem nyitódott fel a 3. szemed, csak a f.s.z.d szorult a szádba.
2016. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7

A "szádba" az nem káromkodás, ki lehet írni!


Mondanám, hogy meglepődtem a "frappáns" "beszólásodon" amit nekem címeztél, de pont erre számítottam egy olyan lénytől, aki 1 bites rendszerrel fut 😄


U.i.: Remélem nem leszel soha szemüveges, mert baromi drága lehet a 3 lencsés szemüveg 😆

2016. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!