Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek megéri sátánistána...

Kaibutsu kérdése:

Szerintetek megéri sátánistának lenni?

Figyelt kérdés
A keresztények sok rosszat mondtak róla a zsidók meg egyenesen köpnek rá de az ateisták azt mondták egy próbát megér és még egy sátánista ismerősöm is van .

#sátánizmus.okkultizmus
2016. szept. 22. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha ez menőség, akkor csináld.

Majd jól kiközösítenek az ismerőseid, elveszíted a barátaid.

Ezt nem riogatásból mondom, jó pár ismerősöm ez miatt ment tönkre.

De, persze egyén függő.

Ha például, te véráldozatot akarsz csinálni, akkor arra lehet azt mondani, hogy köze sincs az igazi Sátánizmushoz.

Vallási szempontból jelentéktelen.

Kinek a pap, kinek a papné.:)

Személy szerint, nekem épp elég az ha magamban hiszek.

Mert érdekes módon (ezt vettem észre), aki bármíly féle vallást gyakorol, annak nincs meg a kellő önbizalma, és csak azért csinálja, hogy legyen mibe kapaszkodnia.

Le lehet pontozni, ez van.

Messze áll tőlem a Sátánizmus, de mégsem vagyok tudatlan a spiritualizmusban.

2016. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Miert erne meg? Milyen bonuszokkal jar a dolog? Akar melyik egyhazba ugy erdemes belepni ha penzt tudsz kiszedni belőlük es nem te fizetel nekik
2016. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) azok pedig akik azt írták " hogy ha fizet akkor megéri " a kereszténység se fizet sőt te fizet nekik azért hogy hazudjanak neked :) A sok sötét aki lehülyézett az pont azon az agyi szinten is van amit ők emlegetnek . Válaszaitoknak köszönhetően úgy döntöttem Sátánista leszek .
2016. szept. 23. 17:53
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
És ha így akartunk rávenni?:)
2016. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Antidivat és divat: egyik kutya, másik eb. Ennyit a vallásosságról.


Keresztény, vagy sátánista? Egyik kutya, másik eb, csak az egyik naivan adja el a lelkét, a másik meg tudatosan...

2016. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Divat az egész.
2016. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az ateisták csak poénból mondhatták ezt, vagy legfeljebb azért, mert a Sátánizmus (szigorúan csak mint eszme, nem vallás!) valójában az individuum és a tudás tiszteletéhez áll közel.
2016. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én az vagyok, és Sátán sok jót adott nekem, jobb lett az életem. De miért hinnél a keresztényeknek, úgy értem tök hülyeség az egész. Az emberek többsége az mondja hogy Isten "jó". Benne van a Bibliában hogy milyen mocskos dolgokat csinált. És ennek ellenére ő a "jó"? Nem gyanús? Plusz Isten nem is létezik.

Üdv

2017. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Egyébként a Sátánista egyház tagjai valójában ateisták, nem hisznek a sátánban (sem), mint valódi létezőben ;)

Inkább csak amolyan iránymutatás, szabad gondolkodás, az öncélú, modern rabszolgaságot idéző társadalmi beállítódás elleni lázadás.

2020. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!