Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki számít sátánistának?

Ki számít sátánistának?

Figyelt kérdés

Most ahogy olvasgatam - inkább átfutottam - konkrétan valami sátánista tréninget, nem tűnnek túl rossz embereknek, inkább csak spirutálisan nyitottabbaknak.

Ők csinálnak akármilyen rituális áldozatokat? (ezt elvetem)

Illetve csak, hogy tisztázzuk: mások befolyásolását mágikus úton szintén elvetem.


Én beláttom, hogy miért van szükség, negatív és pozitív lényekre/dolgokra az Univerzumban.(amit én nem értek az a nagy miért? hogy mi értelme úgy az egésznek, de ez nem is igazán tartozik a kérdéshez)


2013. júl. 24. 03:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A sátánisták olyan gyerekek, akik keresztények, csak nem nagyon tudják miről is szól, valamint az otthoni/iskolai frusztrációjukat így próbálják meg kimutatni.
2013. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12%

Kedves kérdező.

"Én beláttom, hogy miért van szükség, negatív és pozitív lényekre/dolgokra az Univerzumban"- nem szükségnek nevezném ezt. Mert ezek valós dolgok, Jézus él, az Isteni csodák és a Biblia igazi, valóságos dolog. A keresztények Istennel élnek közösségben, benne hisznek, mert nagy az Ő kegyelme, Jézus-pedig ha befogadod a szívedbe, és ha a kezébe teszed az életedet-, minden nap érezheted a jelenlétét, hogy nem vagy többé egyedül. Ő kegyelmes, hűséges, segítő, megbocsájtó, szeretete ÉLŐ.

A sátánisták nem keresztények, ők a gonosz mellett voksolnak, a sötétséget szolgálják...nem értem miért, de azt kívánom, hogy Isten fénye töltse be a szívüket, mert nem az a jó út, amin ők járnak.

2013. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
elsőnél a pont, kapizsgálja az igazságot!
2013. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt a GYIK-en teljesen felesleges feltenni ilyen kérdést, mert csak elvakult gyökerektől kapsz csak választ, ahogy fentebb láthatod.


Ha érdekel a téma privátban válaszolok a kérdéseidre.

2013. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolom a spirituális Sátánizmusra gondolsz, nem a LaVey féle ateista sátánizmusra.


Semmiféle áldozat nincs. Tiszteljük az élet minden formáját.

"Mások befolyásolása" sem épp abban az értelemben létezik, mint amire most te gondolsz.


De a legnagyobb tévhit, hogy az egész a kereszténység fikázására lett kitalálva, mint ahogy az első nyomorék válaszoló írta. Sátánizmus már az ősi időkben létezett, ez egy békés, természettel harmóniában lévő vallás. Az ősi vallások mind sátánizmuson alapultak a kereszténység megjelenése előtt. Utána kiirtottak majdnem mindenkit.


De ha részletesen érdekel a téma, tényleg privátban kérdezd meg egy Sátánistától, mint az előző, de akár nekem is írhatsz, vagy keresd fel a Zoboleh nevű válaszolót itt az oldalon, ő többet tud itt bárkinél.

2013. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A sátánizmius egy olyan vallás ami az ősi vallásokon alapszik. Véleményem szerint sokkal észerübb és értelmesebb vallás mint a mai vallások nagyrésze. Csak a sok pentagramos sátánidézgetős h*lye gyerek meg szégyeniti és miattuk élnek tévhitbe az emberek.
2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 16:31

Mi a bajod a pentagrammal? Azt is használták már az ősi vallásokban.

2013. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem arra célzott, hogy a fiatalok nagy része pentagrammot hord, és azt hiszik magunkról hogy azzal már sátánisták. Bár legtöbb pentagram amit lehet kapni az körben van, ami az energiák megkötését idézi elő, ez is az ellenség műve, és így kiesik a Sátáni pentagramma fogalmából.
2013. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16:31-es vagyok és hát igen az előttem szóló eltalálta a lényeget.
2013. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ők csinálnak akármilyen rituális áldozatokat? (ezt elvetem)

Illetve csak, hogy tisztázzuk: mások befolyásolását mágikus úton szintén elvetem. "


Lényeg az hogy a sátánizmushoz nem kell sátán. Aki ezen elvek szerint munkálkodik az sátánista.

2013. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!