Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Esetleg valaki ajánlana...

Esetleg valaki ajánlana "mágiával" kapcsolatos könyveket?

Figyelt kérdés

Szép napot, illetve estét vagy reggelt, ahogy tetszik.

Nos már elég régóta foglalkoztat a kérdés, hogy hogyan is lehetne belekezdeni a dologba, természetesen nem a tűzgömböket szeretném lövöldözni, se repkedni nem akarok.

Laikusan állok a dologhoz. És szeretnék erről elolvasni pár "Hiteles" könyvet, esetleg tudnátok ajánlani egy kettőt?.



2016. okt. 25. 20:06
1 2
 1/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

a magia hazugsag

a hazugsag, a csalas bun


tenyleg Isten altal kijelolt helyes utal ennyire ellentetesen akarsz haladni?


hany valodi tudomanyos mu emliti legalabb felszinesen a "varazslast"? en nem tudok egyrol sem


mely vilagvallas fogadja el a varazslast? en szinten nem tudok egyrol sem


trukkokel jo szorakozni vagy szorakoztatni masokat buveszkedni, de ez is csalas viszont nem igazan mondhato ra hogy bunos is lenne ha csak szorakoztatasrol szol


en ajanlom hogy buvesz konyvet keres ha ilyesmi erdekel


csodalkozni fogsz mennyi "varazslast" lehet vegezni semmilyen "magikus ero" nelkul

2016. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Nem ismerek sokat, de a happy potter már egyszer végigvittem. Sokkal jobb, mint a film.
2016. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Elnézést, happy az boldogság igazából Harry Pottert akartam mondani. De még ott van Óz is a nagy varázsló is.
2016. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Mit szeretnél igazából? Nem tudom, de biztosan nem ezzel kelleni indulnod, ha nullán vagy! Inkább a világ megértésével kellene, én így gondolom! Amíg nem tudod, hogy mi hogyan működik, addig mibe akarsz belenyúlni? Ez nem olyan dolog, hogy elolvasok egy könyvet és már megy is minden!
2016. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Gyűrűk Ura.
2016. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Fish1 ***** válasza:
100%

Szepes Mária - Mágiák könyve I.-II. (ez többféle mágiával kapcsolatos témát tartalmaz).

Franz Bardon - Az igazi beavatás útja.

2016. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1/6 Megvan a megalkotott véleményem az isteni útról, és rengeteg nézettel szembe megy.

2/6-3/6 Már énis olvastam ^^

4/6 Igaz sokat mégis keveset tudok az életről, és van egy megalkotott életképem, beszéltem erről már pappal, illetve egyéb eféle dolgokban résztvevő személlyekel és arra jutottam hogy beleváhok.

5/6 Az előzménye sokkal jobban tetszett :)

6/6 Köszönöm! Utánnuk fogok járni.

2016. okt. 26. 00:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Kabbalah, Magic & the Great Work of Self Transformation - ez szerintem jobb, mint Az igazi beavatás, ha tudsz angolul. Neten rendelhető, de le is töltheted. Olyan könyvet érdemes választani, ami elméleti és gyakorlati tudást ad párhuzamosan, így lehet a legjobban tanulni. De az sem árt, ha mellette olvasol még mást is, ami csak elmélet. (Egy csomó irányzat van, olvasgass többről is, és válassz, neked melyik szimpatikus.)
2016. okt. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

1/6 Megvan a megalkotott véleményem az isteni útról, és rengeteg nézettel szembe megy.


ezek szerint nem is ismered akkor hogy lehet velemenyed?


es pusztan az allatasod nem lehet hogy forditva igaz? vagyis a tobbi nezet megy szembe vele? csak eppen alaptalanul, illetve az alapja csak a gonoszsag

ahogy a magianak is a gonoszsag az alapja mint mar emlitettem


1. vagy buvesztrukok csak sejtelmes szavakkal teletomve

2. vagy csak hazugsagok semmi masok es a levegobe ritualekat vegzel es hasonlok

mivel nem hittel es nem istenert teszed ezert mindenkeppen ellenszenves leszel szamara de hat ez ha teged nem erdekel akkor mindegy

2016. okt. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az előttem szólóhoz, nos most van időm taglalni miért nem foglalkoztat engem a keresztény, ez az egy isteni hit.

Szóval, gondolj bele a következő dolgokba, felteszek egy kérdést, csak egy sima kérdést, miért van az hogy halott csecsemők születnek? Erre az értelmes embernek az a válasza hogy az egyensúly érdekében, vagy hogy biztos ő lett volna az anti krisztus. De már olyat is halottam hogy azok "démonok" akik a pokolból próbálnak újra emberi formát venni.. Valójában azért történik ez illetve még oly sok más rossz dolog lett megteremtve hogy az ember ugyanannyi jót, és ugyanannyi rosszat érezzen. Tehát isten maga teremtette meg a rossz dolgokat hogy azt is érezzük, legyen benne részünk. Ezáltal miért mondja ki azt a hite hogy nekem azt az utat kell követnem amit ő kimond. Mikor megadta nekünk a szabad akaratot, hogy bármivel foglalkozhassunk. Ezáltal én szeretnék "tőle elfordulni" és nem foglalkozni azzal a képpel amit hamisan illetve képmutatóan felállít gondolom eléd, és még oly sok ember elé.

2016. okt. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!