Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik nem tudnak csajozni, mégis milyen formában várnak segítséget a nőktől?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felteszem, hogy tippeket várnának, hogy mit hogy kell csinálni (pl. hogyan kell kezdeményezni), mire kell figyelni stb.
2016. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy kis türelmet hiányolok, szóval egyből elvárjátok az önbizalomtól duzzadó, nagybetűs férfit. Nem tudja mindenki ezt a szerepet játszani, de mondjuk ha egy kis időt, és kedvességet kapna, akkor már minden sínen lenne.

Amúgy ezzel kapcsolatban nekem jó a helyzetem, van pár lánybarátom, akiktől lazán megkérdezek néhány dolgot, és ők szívesen segítenek nekem :) 23/F

2016. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok szűz, volt több komoly kapcsolatom, tehát nem az igazi segítségre szoruló réteg vagyok...



Viszont, ha már ezt így megkérdezted, akkor leginkább egyfajta empátiát, és kedvességet szerintem el lehetne mindenkitől várni.


Ha a srác béna, és el akarja utasítani, akkor a "jézusom veled? ezt te sem gondolod komolyan" duma helyett biztos lehet találni valami emberibbet, valami olyat, amivel nem tapos a másik lelkébe



(diplomás, harmincas nőtől hallottam ezt a mondatot, nem valami tini-csitritől, szerencsére nem nekem mondta, de akkor is ledöbbentem. persze lehet mondani, hogy ez 1 példa, nem a "nők" úgy általában, de ilyen sztorival nem egy férfi rendelkezik)

2016. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Már semmifélében. Két bátyám talált magának barátnőt, feleséget én pedig egyedül fogok maradni. Ezt elfogadtam, ez a sorsom.
2016. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom azt, hogy lefekűdjenek velük vonzalom nélkűl. :)
2016. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

2-es jól leírta.

Azt, hogy ne utasítsák el elsőre azokat a férfiakat, akik kissé félénkebbek, meg nincs olyan jó dumájuk.

2016. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
"szóval egyből elvárjátok az önbizalomtól duzzadó, nagybetűs férfit. Nem tudja mindenki ezt a szerepet játszani" - Aki nőként is magabiztosabb, ahhoz egy hasonló illik, aki inkább nyuszi nőként, az jobban elfogadja a nyuszibb férfiakat. Talán jobban meg kell válogatni a kiszemelteket, különbözők vagyunk, és a különböző típusokhoz más-más típusú társ illik.
2016. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

"aki inkább nyuszi nőként, az jobban elfogadja a nyuszibb férfiakat"


Szép dolog ezt így leírni, de a valóságban sajnos nem ez történik. A félénkebb lányok is általában ugyanúgy elutasítják a félénkebb fiúkat, és a határozott rosszfiúkról álmodoznak.

2016. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"jézusom veled? ezt te sem gondolod komolyan" - Hát, nem tudom, hogy közeledett, aki ilyen választ kapott, de ha mondjuk úgy, ahogy tudóskám az Egy csodálatos elme című filmben, aki csak "testnedveket akart cserélni", hát megértem a reakciót... :-) Amúgy a diplomával nem jár normális viselkedéskultúra is. 31 éves vagyok és egy kezemen meg tudom számolni, hány embert kellett bunkón elutasítanom, mert másból nem értett, szerencsére nem kell gyakran elővennem ezt az eszköztárat, de volt, amikor nem volt más választásom.
2016. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó de most megint ott járunk, hogy rangsorpontot csináljunk, meg centivel, iq mérővel, adóbevallással, vagyonosodási igazolással, meg erkölcsi bizonyítvánnyal keressük a párunkat? Én ebben annyira nem hiszek. Egy magabiztosabb lánynak is lehet párja egy kicsit visszafogottabb srác, ha az a lány nyitott, és ad egy kis időt a dolgokra.
2016. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!