Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőmnek hamarosan...

Kukutyin19 kérdése:

Legjobb barátnőmnek hamarosan lesz a 20. szülinapja. Tudja, hogy bulit fogunk neki szervezni, de mégis meg akarjuk lepni valahogy. Hogyan csináljuk? Ebbe kérnék segítséget tőletek

Figyelt kérdés
Beltéri buli lenne olyan max 20 fő. És nem hiszi el azt, hogy nem lesz bulija,mert már próbálkoztunk, szóval jöhetnek a kreatív ötletek :) Előre is köszönöm.

2016. okt. 31. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Én is pont most leszek 20 :D

Boldog szulinapot minden 20 évesnek :D

2016. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit nekem szerveztek 16. szülinapomra olyan volt, hogy azt mondták most már nagy vagyok, nem lesz bulim. Én sem hittem el, tudtam hogy ezzel csak be akarnak etetni. Eljött a szülinapom, tényleg nem volt sehol senki, nagyon rosszul esett hogy tényleg nem lesz semmi, teljesen megsértődtem😂 aztán 3 napra rá mikor megyek haza a suliból, a fél baráti köröm el volt bújva a lakásban. Volt aki a szekrényben, és ezt csak akkor tudtam meg amikor odáig jutottam hogy átöltözök, addig azt sem tudtam hogy van otthon valaki...nagyon jól sikerült, lehet ez is egy megoldás:)
2016. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt furcsálom, nekem soha életemben nem volt meglepetés, hát még 20 évesen már egyedül stb, el se tudom képzelni :D
2016. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!