Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eladtam a lelkemet a sátánnak,...

Eladtam a lelkemet a sátánnak, ez történt azóta, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon www.followsatan.com eladtam a lelkem.

Azóta furán érzem magam, azt hittem hogy csak vicc az egész de úgy érzem mintha figyelnének, rémálmaim vannak, lehet valami komoly bajom? Mi van ha a sátán tényleg létezik? A pokolba kerülök? Vissza lehet ezt csinálni?

23/f


2016. nov. 27. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom azért lettél paranoiás,mert ezen kattogsz. Ha te ebben hiszel, akkor csináld az ellenkezőjét annak ami a rosszat vonzza. Ergo legyél kedves, segítőkész és imádkozz, ha az megnyugtat.
2016. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem olvastad el az apróbetűs részt?
2016. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha valóban igaz, megtörtént veled, amit írtál!!!


Keress fel egy keresztény gyülekezetet, meséld el a pásztornak, kérj segítséget. Olvasd a Bibliát, és imádkozz, mert kegyelmes az Úr!!

2016. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Mennyiért adtad el?
2016. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Még ő fizetett 18 dodót 😁
2016. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sátánnak nem kellenek az ostoba lelkek.

Hamarosan rájön hogy átverted és visszaküldi.


amúgy kam.

2016. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy adtad el! - csak bebeszéled magadnak.

Mi az lelkedben, ami megéri a Sátánnak, hogy üzletet kössön veled?

Neki csak értékes lelkek kellenek, köztük azok, akik eddig példásan jó életet éltek, mert az üzlettel árulásra vette rá az árúba bocsátottat.

Nem írod, mit kértél ellentételezésül.

Ingyen még a legjobb lélek sem kell neki, mert az nem üzlet, hanem ajándék. Azzal pedig nem tud mit kezdeni, ha méltatlanság címén visszakövetelik.

2016. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
60%
LOL a sátán is beszállt az e-kereskedelembe. Lehet nem is először. Úgy kezdte h ájfon helyett téglát küldött, most meg már a lelked is kell. Remélem az enyémet én is feladhatom utánvétellel.
2016. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen sajnos ez nem játék! Tényleg létezik! Mi hamarabb keress fel egy szakértőt. De ha ez nem meg oldható én is tudok segíteni azonban mivel ez már digitális dolog ezért sajnos 100 euro a tisztelet díjam. Kockára téve az épségemet vissza tudom szerezni a lelkedet tőle azonban ez egy hosszú és komplikált dolog. Ha segítségemre van szükséged írj egy privát üzenetet és meg beszéljük a részleteket.
2016. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Az Európai Unió Fogyasztóvédelmi Hatósága biztosítja a jogaidat, hogy mindennemű Internetes adás-vételi eljárás a te javadra döntsön. Így ha te meggondolod magad, egész egyszerűen csak meggondolod és kész. Azért már ne is haragudj, de te sem gondolod komolyan, hogy Internetes felületen adhatod el a lelked a sátánnak... Ha ez így lenne, már csak poénból is kitöltögetnék az emberek, lenne tippem kikre, politikusok, osztályfőnökök, év végi bizonyítványt kitöltők tömkelege, főnökök, osztályvezetők, satöbbi... Ha ez ilyen egyszerű volna hamar megszépülne a világ! Ez egy kamu dolog, felejtsd el. Ha furán érzed magad az nem ezért van, hanem mert az agyad egész máshogy működik mint a normális embereké. Hiszen ha normális lennél, akkor megadtad volna a neved mellé a PayPal számla elérhetőséged, hogy az adás-vétel fejébe legalább jó kis summád is legyen. De a hatósági szabályozás értelmében ha az adásvételnél nem kerül összeg vagy ellenérték bejegyzésre, az adás-vétel semmis, ha bármely fél úgy dönt. Így, nyugodtan keress egy oldalt, ahol a lelked felajánlod Istennek, és egálba vagy. Sőt, szerintem még jobban is jársz erkölcsileg ha neki adod a lelked. Utána próbálj meg normális ember lenni, ha sikerül, és ne ilyesmivel foglalkozz hanem tanulj, barátokkal beszélgess és kelj fel végre a számítógép elől mert vár a világ és az élet, ami sokkal szebb mint bármi amit az Internet adhat neked. Majd meglátod! :)
2016. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!