Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez mágiának számít? Ugyanis...

Ez mágiának számít? Ugyanis mindig bejött

Figyelt kérdés

Ha ráírom egy papírra egy kívánságomat. A kívánság végén mindig hozzáteszem hogy de csak akkor teljesüljön ha a másik fél szabad akaratából is megtenné.(pl h keres engem) mindig megadok egy idő intervallumot h eddig és eddig valósuljon meg. Ezt elolvasom többször majd elégetem . Ez mágia vagy csak egyszerű ima vagy kívánság?

Nekem eddig mindig sikerült. De nem akarok semmi rosszat tenni abszolút tiszták a szándékaim.


2016. dec. 22. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld ki a lottószámokkal. Ha bejön az ötös, akkor mágia, ha nem, akkor nettó baromság.
2016. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Mágikus erő mindenkiben van. Az, amit te csinálsz, nagyon hasonlít egy kívánság varázslatra, amit én szoktam használni. Gyakorlatilag te írtál magadnak egy saját varázslatot, ami nem mindíg sikerül másoknak. Gratulálok.

#1-es kérdező a lottó megnyeréséhez azt a felet kellene megkötni, aki KIHÚZZA a számokat, nem azt aki kitölti a papírt. Aki nem ért hozzá inkább ne pofázzon bele...

2016. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
A lényeg,hogy itt sok hozzáértő van, boszorkány mindenki, de legalábbis a Roxfortban tanult.
2016. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Tévedés. Egy csomó olyan ember van itt aki viccet csinál mások problémáiból.
2016. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

#4

Ha valaminek problémái vannak (és ezt nem feltétlen a kérdezőre értem) az ne a gyiken bohóckodjon, hanem keressen fel egy orvost...

2016. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet barkinek velemenye errol semmi gond ha valaki bolondsagnak tartja az imat vagy ilyesmi. Nem mindenki ugyan :)
2016. dec. 22. 14:37
 7/11 A kérdező kommentje:
*ugyan olyan
2016. dec. 22. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mágia.

Ez vonzás törvénye spirituális oldalon.


Ima és kívánság önmagában semmi sem, de azoknál használt energiák is mágiának számítanak, hála elvakult fejlődésnek.


Ne csodálkozz ha teljesül mikor, többször figyelmesen, sok érzést és gondolatot rászánva elolvasod, anyagi nyomokat is adsz neki, mit végigkövetsz gondolatban, ha szabad akaratot még külön ki is emeled s persze ha jót akarsz.

2016. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz mágia, hogy milyenek a szándékaid, hanem hogy mit és hogyan teszel meg érte.
2016. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha javarèszt boldog vagy, örömteli, tele energiával, akkor mindegy milyen módszert alkalmazol, megvalósul amit elkèpzelsz ès akarsz is.
2016. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!