Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges akár...

Szerintetek lehetséges akár álmunkban akár koncentrációval átjutni a halottak világába? Betekintésre esetleg megkeresni valakit

Figyelt kérdés
Lehet hülyeségnek tartjátok de egy filmben láttam ami mondára èpült, de szerintem nem hülyeség és az emberek nem maguktól találták ki ezeket

2016. dec. 23. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
álmodban hogy kontentrálsz? sehogy.
2016. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam hogy almomba koncentralva :D
2016. dec. 23. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Álmodban oda juthatsz, ahova az álmot generáló agysejtjeid visznek.

Azokat viszont nem te irányítod.

A holtak világába nagyon kiváncsi emberek sem juthatnak be élve.

2016. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És az úgynevezett "távolba" ? Ahol a szellemek élnek
2016. dec. 23. 20:46
 5/14 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy miért akarsz odajutni?
2016. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Be szeretnék "tekinteni"

De ott maradni nem

2016. dec. 23. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy álmunkban nem lehet koncentrálni, vagy az álmot kontrollálni, az butaság. A tudatos álmodás egy létező dolog. Sokan képesek rá.
2016. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Álmodban csak tudatosan.

Koncentrációval lehetséges.

Ego halál élményt is lehet tapasztalni, asztrálisan utazni s szinte akármit. Minden gondolatoktól függ.

Ne halottak világának hívd. Olyan nincs. Létezők, de nem élők világa van.

De hívd inkább valóságnak.

2016. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Látok benne logikát..pontozzatok le de nem találom véletlennek hogy egy szerettem halála után pár évvel nekem is ,és egy ismerősömnek is ugyanazt az üzenetet mondta álmunkban.Nem beszéltünk előtte ilyenekről

,amit mondott is meglepően igaz volt.Hasonló dolgok sokszor történtek velünk,de ez volt a legdurvább.

2016. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy halottak világa. Amire te gondolsz, az valószínű az asztrális sík alacsonyabb szintje, amit a tibetiek bardónak neveznek, és nem kellemes élmény.

Az asztrális síkra az álmokon keresztül is át lehet jutni, bár egy "kezdőnek" elég nehéz irányítania, és megkülönböztetnie a kettőt. Egyébként teljesen más elmény az asztrális síkon tartózkodni, és álmodni. A logika is másképp működik.

Ezen kívül "egyszerű" testen kívüli élményed is lehet, ebben a Földön bóklászol, minden ugyanúgy van, mint a valóságban. Ez nem azonos az asztrálsíkkal.

2016. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!