Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki próbált már szerelem...

Valaki próbált már szerelem szétszakító mágiát? Mert belépett a képbe egy harmadik fél?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy csináltátok, valakinek valamilyen tapasztalat? Én próbáltam és 3 hónap alatt vége lett az exem és az új barátnőjének a kapcsolata, és végig veszekedték ezt a pár hónapot. Szerintem azért mert gyertya mágiáztam rájuk.
2016. dec. 26. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, a megcsalást ismerem :D
2016. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Betegesen hiszèkeny ès ostoba vagy.
2016. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hú bazzeg, és te szaporodni fogsz egyszer...
2016. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
52%
Ez nem jó ötlet, minden mágiánál veszélyes erőket használsz akár fekete akár fehér, a te estedben fekete és itt már szellemi, démoni erőkkel dolgozol, akik egy kis idő elteltével majd kopogtatnak a szolgáltatások áráért.
2016. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó te elmèleti tapasztalaton kívül rendelkezel valamivel?
2016. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy minden ember használ "mágiát". Tudo mi a veszèlyes? Az ahogy csinálják, öntudatlanul a környezeti változásokra reagálva. Ez a veszèlyes, nem azok az erők amik mindenkiben megvannak.
2016. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Igen rendelkezem.
2016. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elméleti tapasztalattal SE rendelkezik. Nincs fekete és fehér, mágia van, ezt lehet jóra és rosszra használni, de egyébként nincs nagy különbség, még a módszerekben sem. Alapvetően nem dolgozik "démonokkal és szellemekkel", szellemekkel nem tudsz dolgozni, a démonológia pedig egy egész más terület.


Kérdező, egyszer csináltam, és nekem is működött. Nem gyertyamágia volt, nem írom le pontosan, hogyan, mert akkor, amikor ezt hirtelen felindulásból megcsináltam, sehol se voltam se ismeretek, se gyakorlat terén. De úgy tűnik, rombolni tényleg sokkal könnyebb, mint építeni.

2016. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Utolsó, ha te okosabb vagy hát legyen, kicsit másképp, hogy értsd, univerzumhoz fordulsz az erőkért, mert bármilyen mágiára erre van szükség, na most az univerzumtól milyen erők érkeznek, azt te nem tudhatod. De nyugodtan csak mágiázzatok, aztán ha romokban az életetek...hát akkor ez van.
2016. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
És nem démonológiáról beszéltem, és nem vitatkozni és okoskodni szeretnék én csak a kérdezőt szerettem volna egy rövid üzenetben meggyőzni, mert részletesebben nem szeretnék kitérni. Ha neked nagyobb az ismereted itt az alaklom magyarázd el s kérdezőnek, miért nem helyes a mágia.
2016. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!